Wpis z mikrobloga

Ta Karla wydała mi się znudzona, niezadowolona i niesympatyczna. Jakby tylko kamery i to, że jest w programie powstrzymywały ja od porządnego opieprzania tych ludzi.

Wyczuwam w niej rodzaj człowieka, z którym nie chciałabym mieć do czynienia.

Co jeżeli chodzi o uczestniczkow to Tadeusz cały urok stracił po 1 odcinku kiedy okazało się że nie ma medialnej osobowości i jest sztywny. I to nie jest złe, ja też taka jestem ale do telewizji się nie pcham. Chociaż z drugiej strony może fajnie ze chłopak walczy o marzenia zwłaszcza że w życiu miał chyba jednak trudniej niż mówił (wstawił post na IG)

Rudej kariera skończy się na tym, że klinika w której podaje narzędzia wykorzysta jej 5 min do zrobienia pop up przed drzwi z jej wizerunkiem

Wiktoria - jakoś nie czuje tej jej wielkiej kariery, świata mody, wydaje mi się że brakuje jej charakteru

Sofia to chyba najbardziej charyzmatyczna uczestniczka wszystkich edycji, ma to coś

Amelia, Natalia - ok, niby modelki a skończy się na jakimś Taranko, i instagramowych butikach

Aleks nie zrobi kariery, brak oglady, jakiegoś takiego wyczucia, mam wrażenie że on ma taki styl że jak mu się coś nie spodoba to się zabierze i wyjdzie, oglądanie się na innych nie jest zbyt dobre ale całkowite nie zwracanie uwagi na ludzi wokół kiedy musisz współpracować też go daleko nie doprowadzi.

Dominik sama nie wiem, już byli tacy co mieli to samo i o żadnym nie słychac

Filip prędzej zostanie insta trenerem niz modelem

#topmodel
  • 1