Wpis z mikrobloga

@SzmaragdowySmok: No rzeczywiście gameplay polegający na czyszczeniu 100 obozów wroga i historia opowiadająca o samuraju, który samodzielnie odpiera inwazje wrogiej armii sprawiają, że ten tytuł zdecydowanie zasługuje na miano nadgry ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gierka 8/10 maksymalnie.
@bachuxd: jestes za prosty by dostrzec pewne rzeczy. To historia upadku zasad moralnych samuraja. Pokazujaca jak wiele jestesmy w stanie zrobic ratujac swoj dom. To historia o upadajacych zasadach i ludziach ktorzy okupanta traktuja po prostu jako kolejna naturalna zmiane. Ponadto wybaczenie zabojcy swojego ojca. Masz racje ze mozna to splycic do czyszczenia obozow. Tak samo mozna powiedziec, ze rdr2 to strzelanie kowbojem i jazda na koniu.
@SzmaragdowySmok moim zdaniem to najlepszy exclusive Sony, grało mi się zajebiście, choć moim skromnym zdaniem mogłaby być krótsza, bo fabuła jest dość tendencyjna i po prostu czułem się znużony. Ale mechaniki typu przecinanie drewienka, kąpiele w tych uzdrowiskach, wiatr i lisy wskazujące kierunek, do tego nieziemska grafika, sama walka itd. to #!$%@? arcydzieło.
@SzmaragdowySmok ale historia jest sztampowa, w tym rzecz... jeśli ktoś przeżywa ja po raz pierwszy, bądź jest w stanie wyłączyć w sobie "myslenie" w trakcie gry, to ta historia jest fajnie wyreżyserowana i może się podobać.