Wpis z mikrobloga

@HrabiaTruposz: O tak, pamiętam tą radość z każdego kolejnego numeru ;D. Nie wiem dokładnie ile miałem lat kiedy dostałem pierwszy ale to była jedna z motywacji by nauczyć się czytać, latałem do mamy z każdym ciekawym obrazkiem i prosiłem żeby przeczytała mi co jest pod nim/obok niego.
Ech, załamałem się kiedy na jakimś filmie z paczkami Kononowicza w jednej z nich były te gazetki, tak dużo że być może nawet cała
@HrabiaTruposz: ale nostalgłem. Mam wszystkie numery i całego T-Rexa. Pamiętam do dzisiaj jak wpinałem każdy kolejny numer do segregatora, każda gazetka mocowana była na takie 2 białe plastikowe patyczki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kilka pierwszych numerów było kupione normalnie w kioskach, ale szybko się okazało, że ciężko je dostać - potrafiło być tak, że do kiosku przychodziło tylko kilka egzemplarzy i przed południem już wszystkie były sprzedane.
siepan - @HrabiaTruposz: ale nostalgłem. Mam wszystkie numery i całego T-Rexa. Pamięt...

źródło: f983e9e6409586a1905dadab6a0c

Pobierz
@siepan: Łezka się w oku kręci ()
A powiedz, pamiętasz jakaś dodatkową serię z dinozaurami w 3D? Bo dostałem bardzo podobne na święta tyle że w formie kulistej książeczki, grafiki które zamieściłeś się w niej znajdowały. Szukałem w internecie i znalazłem tylko takie zdjęcie, może mam gdzieś w piwnicy jeszcze to jeśli znajdę to podeślę dodatkowe foty,, w każdym razie u mnie ta książeczka była
Nessiteras_rhombopteryx - @siepan: Łezka się w oku kręci (ง✿﹏✿)ง
A powiedz, pamiętasz...

źródło: image;s=1000x700

Pobierz