Wpis z mikrobloga

@pewnie-kaczka: szczerze to kolonoskopia jest lepsza bo jak #!$%@?ą znieczulenie to nic nie czujesz a w gastro to te bekanie i uczucie rury w gardle to najgorsze
  • Odpowiedz
@pewnie-kaczka: mi pamiętam lekarz powiedział, że nie mam w trakcie badania przełykać śliny, a w trakcie nagle zacząłem to robić jak powalony, i nie wiedziałem jak przestać, a nie mogłem się odezwać przez rurkę w ryju ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@pewnie-kaczka: byłem nieco zadżumiony podczas badania, ale nie kojarzę znieczulenia w sprayu. Dostałem za to dwie tabletki które bez pudła poznałem od razu bo kształcie i smaku - 2 x thiocodin 15mg. Zakładając pusty żołądek i ten jeden łyk wody na popitke należałoby odczekać MINIMUM 15-20 minut aby kodeina zaczęła poprawnie działać.
Nie wiem czy policzyły do dziesięciu także #!$%@? warta taka zabawa. Uprzedzony jestem do takich rozrywek niesamowicie przez
  • Odpowiedz
@pewnie-kaczka też ostatnio miałem ale spanikowałem i wziąłem opcje która miała być bezstresowa xD wejście przez nos a nie jamę ustną... Co prawda tylko raz pojawił się odruch ale ogólnie mega dyskomfort tak czy siak
  • Odpowiedz