Wpis z mikrobloga

Mam ciekawostkę, której nie widziałem tu na tagu, a może się komuś przyda do kreatywnych donejtów. Otóż jakiś czas (z 3-4 miesiące? wtedy jak była afera z wywiezieniem aniouka do hamburgera) wpisałem na youtube bystrzaktv i zaznaczyłem filtr "z tego tygodnia". Wyskoczył mi jakiś filmik z czarnym tłem (samo nagranie dźwięku), który miał 1 wyświetlenie. Nagrywał go irek telefonem, bo jego głos był bardzo wyraźny, a jego rozmówcę słabo było słychać. Pogłośniłem na maksa i okazało się, że rozmówcą był Tajfun i musieli się spotkać gdzieś w sobótce. Tajfun na streamach opowiadał w tym czasie, że ma kontakt z anioukiem, że czeka na telefon od aniouka itd itdp, tymczasem irkowi powiedział ewidentnie wściekły "#!$%@?ła ode mnie #!$%@?, ale znajdę ją" (nie wiem czy chodziło o aniouka czy Maryśkę). Irek powiedział, że jego też rodzina zostawiła, ale w sumie dobrze, bo ma spokój xD Tajfun jeszcze opowiadał, że ma lipę w domu, bo siostry pokazały streama matce, i matka go #!$%@?ła, że go tam gnoją i "gwałcą" na tym streamie. Jeszcze tajfun się do irka odpalał, że mu wchodzą na ojca co 10 czy tam 20 lat nie żyje. Szukałem, ale nie mogę już niestety znaleźć tego nagrania, bo chciałem podlinkować, ale może ktoś wie, gdzie takich perełek (które irek z jakiegoś powodu wrzuca do neta xD) można szukać na yt.
#bystrzaktv
  • 5