Wpis z mikrobloga

Beka z wykopków, którzy z jednej strony najeżdżają na współczesnych Ukraińców, bo 80 lat temu był Wołyń i dla nich w dalszym ciągu jest to powód do nienawiści w stosunku do wschodniego sąsiada, a z drugiej strony jęczą jaki to Izrael zły, bo rozwala Gazę. Przecież gdyby coś takiego co spotkało Izrael 7 października przydarzyło się Polsce, to główna byłaby dosłownie zasrana wezwaniami do nalotów dywanowych i fizycznej eksterminacji każdego obywatela kraju agresora. Ba, wykopki nawołują do strzelania do pontonów z uchodźcami, gdzie ci jeszcze nic nie zdążyli złego zrobić, ale Izrael zły, bo też stosuje odpowiedzialność zbiorową.
#bekazprawakow #neuropa #4konserwy #izrael
  • 8
  • Odpowiedz
@marjan1234: Ale ja wiem, gdzie jest Podlasie mieszkam tu i wiem też, że daliby radę jakby chcieli zrobić to przez Białoruś.

@wladdan wyszukiwarka Google nie boli Artek ostatnią transzę dostali w 2019r. Więc można śmiało powiedzieć, że to co widzieliśmy 7 sierpnia było sponsorowane także przez Izrael.
  • Odpowiedz
gdyby coś takiego co spotkało Izrael 7 października przydarzyło się Polsce, to główna byłaby dosłownie zasrana wezwaniami do nalotów dywanowych i fizycznej eksterminacji każdego obywatela kraju agresora.


@bacaa90: To że tępy motłoch domaga się krwawej zemsty nie znaczy że krwawa zemsta jest słuszna ¯\(ツ)/¯.
  • Odpowiedz
@Aquamen: nic takiego nie wyszukuje. Mam zablokowane szurskie strony. Podaj Saszka :)
Ostatnio posałeś że mieszkasz na Pomorzu teraz na Podlasiu ;))
Kłamczuszek ;)
  • Odpowiedz