Wpis z mikrobloga

Dwa dni temu urwała się klamka od wewnątrz, w łazience. Była przybita do drzwi na jakieś gwoździki małe czy śrubki. Dzisiaj wychodząc z łazienki, zamknęłam po prostu za sobą drzwi i teraz nie da się ich otworzyć. Po zdjęciu osłon, widać wyrobione śrubki- ktoś kiedyś przy tym majstrował. Żadnym śrubokrętem nie mogę odkręcić tych śrubek. Jakieś pomysły jak mogę dostac się do łazienki? #slusarstwo #drzwi #kiciochpyta #pomocy #technika #majsterkowanie
crazykokos - Dwa dni temu urwała się klamka od wewnątrz, w łazience. Była przybita do...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@crazykokos: jak nie da rady odkręcić to też urwij bo pewnie tak samo słabo się trzyma i wtedy będziesz mieć dostęp do kwadratowego otworu gdzie bedzie trzeba dopasować jakąś inną klamkę i otworzyć drzwi. Po całej operacji można dokupić takie śrubki na przelot z jednej do drugiej klamki (o ile konstrukcja zamka pozwoli) albo wbić zapałki w te otwory i próbować wkręcić nowe srubki
  • Odpowiedz
@darek-jg jak urwać? podważyć gdzies? może poproszę sąsiada, bo ja nie potrafię urwać chyba. bo śrubokrętem nie udaje się, kręci się w kółko czy to gwiazdkowy czy plaski. wiertarki nie mam
  • Odpowiedz