Wpis z mikrobloga

#przegryw KOLIEdzy mam dość, to wszystko zmierza do nie wiadomo czego, pewno do magika... Przecież takie życie to nie życie. Ja nie wiem, jak przez weekend nie znajdę sensu życia to nie wiem co zrobić. Mam ochotę wyjechać gdzieś i mieszkać w buszu chyba niech mnie tam pożrą jakieś dzikie węże czy niedzwiedzie czy jeszcze coś innego ehh taka monotomia że mam już dość. Jedynie co się cieszę ze zaraz zjem kebaba i może będzie smakował a tak to cały dzień wegetacji, już zaraz przegnie się miarka czuje ehh
  • 9
@EndThis: chyba za wcześnie wstałem, tak #!$%@? humoru huop nie miał nigdy co go podkusiło żebyt wstać o 5 rano to ja nie wiem. Miałem dużo rzeczy zrobić jak wstane o 5 a skończyło się jak zawsze ehhh... Jutro jeszcze raz spróbuje ale coś czuje że to samo wyjdzie . To trzeba głębokich zmian w myśleniu i medytacji huopskiej chyba ehh. Bo co że wstane wcześniej jak nic to nie zmienia
@DFWAFDS: No chłop też tak mam jak coś zaplanuje se a nie wyjdzie to taki dół wpada, jak np. prace miałem pare miesiecy temu i fajna nawet i myslalem sobie #!$%@? tera to juz troche lepiej bedzie ale #!$%@? mi fest i #!$%@? z tej roboty i taki mnie dół złapał że myślałem że już aniołki chłopa wzywają. Bo jak nam zależy i coś chcemy a potem wiadomo jak to się
@EndThis: ehhhh takie to nasze życie właśnie koliego... Mam pracę której nienawidzę ehh... Miałem dzisiaj rzucić wypowiedzenie ale nie starczyło mi odwagi bo gdzie znajdę inną z moim #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) więc wziąłem jeden dzień urlopu żeby sobie posiedzieć i nic nie robić przez 3 dni ehh. O dziewczynach nawet nie myśle bo która by mnie chciała z moim spierdoxem to ja nie wiem. Chyba