Wpis z mikrobloga

Jestem rozsierdzony. Byłem przekonany, że w przypadku, gdy Boxdel jakimś cudem nie poniesie większych konsekwencji i nie sięgnie jego osoby ręka sprawiedliwości, to ten sam pójdzie po rozum do głowy. Przemyśli i na poważnie potraktuje to, w jaką sytuację został wmieszany. Nawet nie po to, aby nagle zmienić się i stać się naprawdę dobrym człowiekiem. A po to, aby więcej taka sytuacja jak Pandora Gate nigdy nie była powiązana z jego nazwiskiem.

Myliłem się. Niewyżyty i otyły erosoman nie dość, że po krótkiej chwili zaczął prowadzić swoją dobrze wszystkim znanym fałszywą narrację o tytule „ogarniemy to" i fikcyjne wizualizacje budowy youtubowego imperium, to zaczął w tym wszystkim swoją winę przerzucać na inne osoby. W tym momencie nikt nie pyta już Michała o to, jak to jest być takim ludzkim padalcem i czy pisząc do czternastolatek sprośnie wiadomości, przypadkiem nie miał wzwodu. Nie. Teraz każdy się zastanawia, kim jest ten zdradziecki influencer. Baron sprytnie opracował plan, aby jak najszybciej ludzie zapomnieli, że on w ogóle w Pandora Gate miał tak spory udział. Pierwszym krokiem jest pokazanie, że on głowę ma już zajętą innymi rzeczami. Drugim jest pokazanie, jakie ma wsparcie od innych osób ze środowiska internetowego(facet wymienia łącznie kilkanaście nazwisk czy ksywek, którzy wspierają go w tak trudniej dla niego chwili). No panie Michale, dziwne, gdyby nikt w tym zapchlonym środowisku nie uznał, że wysyłanie niemoralnych wiadomości młodym dziewczynkom byłoby czymś okej, gdy robiło się to, będąc już dorosłym chłopakiem. Teraz prowadzi narrację i buduję tajemniczą otoczkę wokół tej osoby, która miała mu wbić w plecy nóż.

Wszyscy wiemy, że chodzi tu o Medusę. To on miał się pytać Izaka, czy po upadku Boxdela może zostać dokooptowany do projektu GOATS. Michał Baron mówi, że przynajmniej wie już, że ta osoba była przy nim tylko dla korzyści. No trzymajcie mnie. Boxdel zarzuca komuś żerowanie na czyichś korzyściach. Największa pijawka polskiego internetu.

Jeśli ktoś nie wie, jaka historia łączy Medusę i udziałowca FAME, to mu w to wszystko uwierzy. Niestety, ale uwierzy mu zdecydowana większość społeczeństwa. Adrian i Michał znają się od wielu lat. W momencie, gdy jeden i drugi byli na szczycie polskiego YouTube'a, byli ze sobą bardzo blisko. Nawet przez dłuższy czas mieszkali razem. Z chwilą, gdy Medusie przestało już tak żreć jak wcześniej, Boxdel zniknął. Faraon przez lata wspominał, że tym, który najmocniej go zawiódł, był Michał Baron. Boxdel nie dość, że przestał z nim tworzyć kontent, to zaniechał jakichkolwiek kontaktów. Medusa wielokrotnie próbował nawiązać i odżywić starą znajomość. Nie było mu to dane.

Do momentu, gdy Adrianowi wystrzeliło KongoTV. W podobnym okresie, ale w zeszłym roku, Medusa był na samym szczycie Twitcha. Oglądało go ponad dziesięć tysięcy widzów regularnie. I wtedy pojawił się ponownie Michał. Jak wszyscy wiemy, tam, gdzie są zasięgi, jest też i Boxdel. Nagle wszystko wróciło do normy. Zaczęli razem imprezować, Baxton pojawiał się na streamach Medusy, a Adrian na streamach mistrza MMA Śląska.

I tu proszę brać tę informację jako nie w stu procentach mającą pokrycie w rzeczywistości. Usłyszałem, że rozmowa Medusy i Izaka na temat dołączenia tego pierwszego do GOATS trwała dosłownie chwilę. Adrian miał to rzucić, jak to ma w zwyczaju, bez większego kontekstu. Gdy Izak powiedział mu, że odnośnie tego projektu teraz nic nie jest pewne, to... Medusa miał odpowiedź, że na spokojnie i tu padł jego orczy śmiech. I tak miała wyglądać cała zdrada i wbicie noża w plecy przez Medusę Boxdelowi.

A ten kręci aferę na pół internetu. Robi z igły widły, jakby Adrian przyszedł do Izaka i kazał wpisać go do składu ekipy GOATS, a z niej wykreślić Boxdela. Świetna zagrywka, aby odwrócić uwagę od swoich wybryków. Muszę ci to przyznać, Michale. Szkoda, że kolejny raz przy okazji topisz gościa, który na serio przez lata miał cię jak za dobrego kolegę.

#famemma
  • 24
znakomita analiza,


@odyn88: zajebista analiza, tym bardziej że pierwszy raz po powrocie medusy z kongo, boxdel zostal na live zaproszony przez meduse mimo ze nie chcial tam sie pojawic i wszystko publicznie wyjaśnili xD
RafDan - >znakomita analiza,

@odyn88: zajebista analiza, tym bardziej że pierwszy ra...
@RafDan: A ja doskonale znam ten urywek, bo widziałem go na żywo. Szkoda, że jakoś Boxdelowi nie przyszło do głowy zaakceptować zaproszenia Medusy, gdy ten nie miał kilkunastu tysięcy widzów na streamie a maksymalnie dwa tysiące.
@Potifara: Dziwisz się? Gdyby Boxdel miał do każdego influ z którym się przecina odzywać, to by mu brakło czasu. Nikt tak nie robi.

I tu nie chodzi tylko o "martwych". Sprawdź sobie, ile Xayoo czeka na zwrotkę od Masnego Bena. Srawdz, jak wyglądała współpraca Nitro, Sentino i Boxdela z nuta trójkąt bermudzki. W obu przypadkach mówimy o top influ gdzie udział gwarantował milionowe wyświetlenia.

Fajnie że potwierdziłeś że mając tą wiedzę,
@odyn88: Nigdzie go nie wybielam, pisałem że teksty były zwyrolskie a jak miał wiedzę lub dopuścił się jakiś czynów sexualnych z tymi małolatami to do wora. Jak poszukasz tego wpisu to tam szerzej pisałem.

Nie zgadzam się natomiast z pewnymi argumentami że "no za moich czasow takich zartow nie bylo" albo "no tak najlepiej to odwrocic w zart". Fakt jest taki, że obie dziewczyny które go wsypaly, to są dziewczyny które
@RafDan: Rozumiem, że z Sentino, Nitro i Xayoo mieszkał? Bo właśnie to robił z Medusą. A jak już z kimś mieszkasz z własnej woli, to raczej nie robisz tego z osobą, z którą się tylko przecinasz. Gdybyś obejrzał całą rozmowę na tym streamie Boxdela z Adrianem, to masz wszystko pięknie przedstawione, gdzie sam Michał się przyznaje do tego, co napisałem. I nie manipuluję, bo manipulację widzisz w tym tylko ty. Pokazałem
A to ja się pojawiam pod twoimi wpisami, czy robisz to ty pod moimi?


@Potifara: Piękny fikołek xD

Czyli Twoje zdanie:

Ja też ci już ostatni raz odpisuję. Trzymaj się.


To znaczy jedynie że nie będziesz mi odpisywał, ale będziesz dalej do mnie pisał, mimo że ja do Ciebie nie piszę xD

Stary, nic mnie tak nie cieszy na tym tagu, jak sprowokowanie Cię to obnażenia swojej własnej osoby.

Emocje nad
@RafDan: Na te wpisy natomiast ciebie nie było stać na odpowiedź.

Już ci tłumaczę. FAME z PRIME ma porozumienie. Od momentu, gdy upadł High League. Paweł Jóźwiak jest osobą decyzyjną. Oficjalnie nie jest przedstawiony w zarządzie federacji. A jaka prawda jest, to my wszyscy doskonale wiemy. Nikt się tam nie kryje z tym już i przy okazji promocji ostatniej gali mówiło się o „włodarzach". Poza tym Kasjusz ponoć też jest włodarzem,
Potifara - @RafDan: Na te wpisy natomiast ciebie nie było stać na odpowiedź.

Już ci ...

źródło: tt

Pobierz
Na te wpisy natomiast ciebie nie było stać na odpowiedź.


@Potifara: No fajnie że mnie zaznaczyłeś w tych wpisach, że wiedziałem że odpisałeś xD Nagle Ci się zapomniało w 3 wpisach mnie oznaczyć? xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Paweł Jóźwiak jest osobą decyzyjną. Oficjalnie nie jest przedstawiony w zarządzie federacji. A jaka prawda jest, to my wszyscy doskonale wiemy. Nikt się tam nie kryje z tym już i przy okazji promocji ostatniej gali mówiło się