Wpis z mikrobloga

heh, niezły slogan ma ten cryptor.pl : "Jesteśmy pierwszą stroną w Polsce, na której każdy może zamieścić bezpłatne ogłoszenia sprzedaży rzeczy oraz usług płacąc PolishCoin-ami (PCC)."

Faktycznie są pierwszą stroną, myślą że nie tylko w Polsce, ale i na świecie gdzie można zamieścić bezpłatne ogłoszenia płacąc za nie :)
Cena gier wliczając niektórym przeceny ( takie gdzie przeceny trwały np 1-2 Tygodnie i się często powtarzały) - ~30€ . Jako, że większość gier nie jest jakaś super i tak naprawdę z tych wszystkich gier grają w L4D2 / HL / CS:GO to cena spada do ~20€. Nie wliczając tego, że można taniej jeszcze wszystko dostać i mieć przypisane do konta, a konto samo w sobie wygląda na dość stare ale nic
@Komoszek: weźmy pod uwagę, że CS:GO jest ciągle przeceniane o 75%, L4D2 był za darmo. Dodaj do tego to, że nikt nie zapłaci za czyjeś konto tyle co gry są warte, bo będzie wolał kupić na swoje konto. Takie konta z popularnymi grami są warte tak jak ktoś na początku napisał, około 5zł :)
@siwersss: Nie chciałem, aż tak spaść z ceną by się chłopak nie przestraszył więc dałem takie poglądowe ceny. Wiadomo, że takie konto jest prawie nic nie warte i nawet bym ludzi prosił by zabrali mi je.