Wpis z mikrobloga

tja, tylko że nawet otyłe karlice mają wymagania z kosmosu, w drugą stronę to tak nie działa. Nie słyszałem jeszcze żeby niski, brzydki, gruby chłop szukał tylko i wyłącznie modelki. Zresztą ja rozumiem jak babka 176cm chce chłopa 180cm+, ale nawet karły typu 155cm szukają dwumetrowca... Dla chłopów główne kryterium to waga - nie chcą grubej baby, było tłumaczone milion razy, że na to kobiety mają wpływ - nie muszą być ulane. Za to niski chłop już nic nie zrobi, jest skreślony na starcie.


@lukiboss:

Kilka razy już to
  • Odpowiedz
@wildgenie7 Zawsze mnie zadziwia te mityczne przekonanie, że wzrost=wygryw. Mam 195cm, waga w normie, twarz może niezbyt ładna, ale bez żadnych defektów, a nigdy nawet nie doświadczyłem żadnego zainteresowania ze strony różowych.
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: Średnia chłopców w młodszych pokoleniach pędzi do 185cm- już jest chyba 183-4 cm. 170 cm to już średni wzrost dziewczyn w szkołach średnich. Radzę wybrać się w wolnym czasie, żeby sprawdzić. Na angielskiej wiki jest właśnie w artykule o średnim wzroście w Europie i Polacy szybko rosną średnio- 7cm przez ostatnie 20 lat. Dobrobyt doprowadził do większej selekcji kobiet i zadziałała reguła doboru naturalnego. Serio dzisiaj chłopak w średniej
  • Odpowiedz
jeszcze jedna fala inflacyjna i niezbędne się łapał? ¯(ツ)

Zresztą gdyby nie wykop niegdy bym nie wiedział, że są takie wymagania wśród kobiet.


@Kamil32123: nie pyerdol, bo już za czasów młodości mojej babci jak pannica miała niskiego chłopa to darło z niej łacha pół wioski. Może nie było to akurat min.180 cm, ale niscy faceci od zawsze byli pogardzani przez kobiety.

Tylko teraz się kręci bekę raczej z
  • Odpowiedz