Wpis z mikrobloga

ślicznym ludziom jest fajniej po prostu są śliczni i dostają za to prezenty i sympatię


@naksu: ale to są drobnostki a prawdziwej wielkiej rzeczy jak dobra praca już nie dostaniesz za wygląd, w tym liczą się umiejętności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jak nie? a modelka? aktorka?


@naksu: modelka musi być obowiązkowo wysoka na minimum 170 cm, atorka musi mieć dykcję jak i talent. Jest mnóstwo niespełnionych modelek i aktorek które z powodu swojej porażki potrafią nawet targnąć się na swoje życie. Tych co się dostają do wielkeigo biznesu jest naprawdę niewiele w stosunku do ogółu.
@naksu: ładne osoby mają przewalone jak chcą siedzieć w mediach spłecznościowych - oblechy nie dają im żyć non-stop do noch pisząc. Towarzysko muszą też uważać z kim się zadają, bo bywa że mąż koleżanki w pewnym momencie zaczyna ją podrywać i tak znajomość się kończy. Są jeszcze najgorsi - zazdrośnicy, którzy nie mogą znieść ich wyglądu i starają im się zatruć życie. Najgorsze incydenty to oblanie kwasem a nawet zabójstwa. Czy
piszesz z doświadczenia? ładne osoby zarabiają hajs na insta, onlyfansie i tiktoku i nie widziałam aby ktoś narzekał


@naksu: znam wielu ładnych ludzi osobiście i tak nie zarabiają, albo pracują byle gdzie albo ich partnerzy zarabiają. Nie postrzegaj życia takim jak widzisz je w internecie, to najgorsze co możesz zrobić.
@naksu: Ja żałuję, że musiałem się urodzić białym mężczyzną, bo wolałbym kobietą lub czarnoskórym mężczyzną. Lepsze od razu życie by było, geny i wszystko
@EdiPunk ja bym chciała piękną Koreańską idolką być chociaż faceci mają lepiej to przystojnym Koreańskim idolem (więcej fanek bym miała)

A w sumie wiesz, że biali mężczyźni są grupa najbardziej uprzywilejowana na świecie?