Wpis z mikrobloga

@FalcoToJa: te które są w google najwyżej na frazie pozycjonowanie < nazwa miasta > te które rozliczają się w na umowę w którą możesz zerwać bez konsekwencji w każdej chwili.
@Erravi: To żadna zasada - zarówno ogólnopolskie, jak i lokalne firmy są dobre i kijowe.
@FalcoToJa sprawdź lepiej najpierw, jak wybrać taką firmę i czy masz na to odpowiedni budżet - w agencji z reguły płaci się więcej z różnych powodów; choć sensowne agencje mają też z reguły lepsze/większe możliwości, niż większość freelancerów. Dla strony o zasięgu lokalnym jedna sądzę, że sensowny freelancer będzie lepszym wyborem i za tym sugerował bym
@FalcoToJa: pracuje jako handlowiec w jednej z większych agencji w PL, tak jak wspominali koledzy wyżej nie trzymamy nikogo na siłę, wszystko na umowie, nie mam zamiaru Ci nic wpychać na siłę bo jestem po robocie ale jakbyś chciał pogadać albo zerknąć na ofertę to dawaj znać. Też pracowałem wcześniej jako SEOwiec to chętnie opowiem o tym co tam się na stronie wyprawia i co byśmy zrobili ( ͡° ͜
@Erravi: Nie polecam takiego podejścia :) Najczęściej takie firmy robią marne SEO. Pozycjonowanie na frazy związane z branżą są zazwyczaj mało opłacalne, ze względu na niską jakość zapytań. Najczęściej są to klienci typu "seo za 100zł miesięcznie".