Wpis z mikrobloga

Wcale nie zachęcony słodziakiem z arta zacząłem oglądać zom100 i jest lepsze niż oczekiwałem ( ͡º ͜ʖ͡º) No i z tego co słyszałem to produkcja tego anime miała i ma spore problemy z realizacją między innymi przez złą organizacje studia i zbyt napięty harmonogram, co patrząc na fabułę tego anime jest zajebistą ironią losu xD
#shizukamikazuki #zom100 #anime #randomanimeshit
Hajak - Wcale nie zachęcony słodziakiem z arta zacząłem oglądać zom100 i jest lepsze ...

źródło: SlodziakAlert

Pobierz
  • 8
  • 1
@JustKebab: No właśnie widziałem że manga jest u nas wydawana, ale jak zobaczyłem kto wydaje to jakoś tak entuzjazm ostygł ( ͡° ʖ̯ ͡°) No ale może kupię z jeden tomik na próbę, z grand blue aż takiej tragedii nie ma, to może i tutaj da się przeczytać Chociaż grand blue wydają jako osiem macek, nie wiem czy inne osoby się tym
@Hajak: Z Grand Blue są opóźnienia, ale zawsze te 5 tomów wychodzi, więc nie jest tragicznie, ale najgorsze, że nie ma jeszcze prenumerat na dalsze tomy niż 17 (°° Osiem macek ci sami ludzie się zajmują
  • 0
@JustKebab: a to fakt, oficjalnie wyszło 21 tomów, a jg jak na początku dodało 17 tomów, tak już nie zrobią łaski i nie zaktualizują ilości () A może podpisali umowę tylko na 17 tomów i już nie będą dalej wydawać? Wcale by mnie nie zdziwił taki scenariusz xD
@niewiadomocowscenariuszujest No i cholera przekonał żeby sięgnąć po mangę ( ͡ ͜ʖ ͡)