Wpis z mikrobloga

@Zwierz33: Biorąc pod uwagę, że na Zachodzie, w Polsce i w USA ludzie się mniej walą i spadają urodzenia, to kto wie. Chociaż wątpie, bo to wynikało z czytania książek, prędzej z tiktoka i innych gówien.
  • 0
@CherryJerry:

bo to wynikało z czytania książek, prędzej z tiktoka i innych gówien.


Kurde...

jeżeli brak seksu i kontaktu z kobietami wywołuje u ciebie frustrację, będzie to bardzo trudne


Ale może jak przeczytam książkę o niesamowitości seksu, przytulania, posiadania partnerki i rodziny to dla umysłu będzie wszystko jedno i taki sam skutek wywoła ?
W końcu wszystko to stan umysłu wg. psycholożek to może jak będę sb. wyobrażał że, poduszka i
@Zwierz33: nie, ale możesz to zastąpić narkotykami, niby wcześniej wykitujesz, ale zapytaj sie sam siebie szczerze - wolałabyś żyć 40 lat i czuć sie jak oskarek, czy 80 8 czuć sie jak przegryw?
  • 0
@tekst123:

nie


()

ale możesz to zastąpić narkotykami


Mama mówiła kiedyś że, to złe a ja się boję narkotyków ¯\(ツ)/¯ i co one mi dadzą ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
@Zwierz33: będziesz szczęsliwszy po narkotykach, to coś jak cheat code dzięki któremu dostarczasz swojemu organizmowi związków chemicznych, które powodują, że czujesz się lepiej, pomimo tego, że nie zrobiłeś niczego ważnego
Nie. Niech ręka Boża broni chłopczyków w ucieczkę od życia w lektury! Zwłaszcza jak to jest beletrystyka, czyli piękne pisanie często bez sensu. Może w późniejszym latach, wieczorami, warto przeczytać klasykę literatury np. Lalkę, ale nie w wieku dwudziestu paru lat, jak w moim przypadku. Wtedy nabiera się fałszywego obrazu świata i traci czas, który można przeznaczyć na poznawanie różowych.
  • 0
@Saddog:

Nie. Niech ręka Boża broni chłopczyków w ucieczkę od życia w lektury! Zwłaszcza jak to jest beletrystyka, czyli piękne pisanie często bez sensu. Może w późniejszym latach, wieczorami, warto przeczytać klasykę literatury np. Lalkę, ale nie w wieku dwudziestu paru lat, jak w moim przypadku. Wtedy nabiera się fałszywego obrazu świata i traci czas, który można przeznaczyć na poznawanie różowych.


Byłem przedtem na wiosce ale nikogo nie było tylko jakaś
  • 0
@Saddog:

Tylko tam można poznać


Nikt stamtąd tu nie przyjedzie bo już nie raz słyszałem że, za daleko bo baby chcą na miejscu z wygody. Jedna napisała jak do 15 km ok. a tu 50 km znaczy godz autem ale babom nie pasuje.
  • 0
@Saddog: Do miasta nie ma po co jechać ale może się próbować dorobić na wsi i potem mając kapitał koło 50-60 lat pojechać do miasta i zapisać się do senatorium miłości w tak młodym wieku ? Co myślisz o takiej perspektywie dla huopa młodego ?
@Zwierz33: Godz to nie tragedia, tylko obraz wsi jest jaki jest dla księżniczki. One nie chcą spacerować po bezludziach, bo nie mogą się pokazywać przed koleżankami i w ogólne ludźmi. Dla chłopa ratunkiem jest (jeżeli nie ma dobrej działalności, gospodarstwa) zamieszkanie w mieście, ale przy tych cenach często jest niemożliwe. Następna trudność (celowa, czy nie) dla zwykłych facetów z małych miejscowości. Żeby tylko zdychali na wsiach. Jeszcze tylko darmowy alkohol i
@Zwierz33: Nie rób jaj! Mało który chłop wytrzyma do 50 bez baby, taka prawda. Właśnie przez ich brak, nie ma motywacji to zakasania rękawów i zarabiania dużych pieniędzy. Wiem po sobie... Choć wyjątki są, znam z widzenia. Nie popularna to prawda w dobie redpilla, ale myślę że coś w tym jest. Ja troszkę kasy mam, i nie chciało mi się już do durnej roboty chodzić. Ja już wszytko mam, włącznie z
  • 0
@Saddog:

Godz to nie tragedia, tylko obraz wsi jest jaki jest dla księżniczki. One nie chcą spacerować po bezludziach, bo nie mogą się pokazywać przed koleżankami i w ogólne ludźmi.


Czyli problemem nie jest czas dojazdu, ani koszty tylko mentalność i wyobrażenia panny ? ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
To co do zawsze króluje wśród ludzi czyli niby głupie stereotypy, wyobrażenia ? ( ͠