Wpis z mikrobloga

#izrael #gaza problemem wykopków jest głupota która nie pozwala im mysleć wieloaspektowo "jak nie popierasz Izraela to jesteś za terroryzmem", to trochę jakby mówić "jeśli nie popierasz III Rzeszy to jesteś za Gułagami"
  • 15
  • Odpowiedz
@qeti: I to się w sumie objawia w każdej sytuacji. Nie jesteś za ukrainą, to jesteś za ruskimi. Nie jesteś za pisem, to jesteś za platformą. Itp. Mało to razy pisałem jakiś komentarz jadący po jednej stronie i wszyscy nagle przekonani, że popieram drugą? Mega irytujące, no ale ludzie to debile, dla nich świat jest czarno-biały.
  • Odpowiedz
jak nie popierasz Izraela to


@qeti: To jesteś za umacnianiem się islamizmu i niszczeniem zachodnich wpływów na Bliskim Wschodzie. Tylko tyle i aż tyle.

Przyznaj wprost że po prostu nienawidzisz 'tej' nacji i swoją neutralną symetrycznością próbujesz to elegancko usprawiedliwić, bo takich absurdalnych fikołków były tu już tysiące.
  • Odpowiedz
@qeti: Ale wiesz, że to popieranie Izraela czy drugiej strony to tylko pisanie wysrywów na jakimś portalu i nie ma to żadnego wpływu na konflikt?
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@eeehhh: bardzo się mylisz, wolę Żydów niż Palestyńczyków colego, bo wiem że sami Palestyńczycy byliby jeszcze okrutniejsi w tej sytuacji. Ale nadal nie usprawiedliwia to ataków na cywili, szczególnie dzieci. Jest wiele alternatywnych metod.
  • Odpowiedz
@qeti: Masz multum kontaktów do izreaelskich władz i wojskowych, każdy chętnie wysłuchają Twoich alternatywnych pomysłów, bo jakoś 3/4 świata nie bardzo wie jak w inny sposób zneutralizować terrorystę chowającego się za dzieckiem, które to - co prawda nie potrafią jeszcze pisać i czytać ale już znają obsługę kałacha, pasa szahida oraz parę wersów z Koranu.

Zawsze mnie dziwi ten absurd, że ludzie się tak przejmują palestyńskimi dziećmi, ale jak Talibowie czy
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
Zawsze mnie dziwi ten absurd, że ludzie się tak przejmują palestyńskimi dziećmi, ale jak Talibowie czy ISIS szaleli przez ostatnie 20 lat to nikt o żadnych dzieciach nie myślał.


Dlatego, że mamy Izrael za państwo cywilizacyjnie zachodnie, tak jak Niemcy czy Francję. To że Pakinstańczyk czy Syryjczyk zachowuje się jak się zachowuje niestety nas już przyzwyczaiło. Aha, sam byłem zaanagażowany w pomoc podczas wojny w Jemenie, może nie za bardzo, ale trochę
  • Odpowiedz
@qeti: first time? internety w wykonaniu nastolatków takie są, dopiero co znudzili się skrajnościami "jak nie robisz laski Ukraincowi albo piszesz o dupiemaryni zamiast pilnować linii fontu to jesteś ruska onuca", teraz na kilka miesięcy czas na skrajnosci odnośnie Bliskiego Wschodu, az znowu się znudzą i przeskoczą np. na dramę z patostrimerem
  • Odpowiedz
@qeti
Kilka postów wyżej gość opisuję jak uświadamiał PALESTYNKĘ o sytuacji w jej kraju xD On przecież na wykopie czyta to wie lepiej jak jest. Nie dość, że głupi to jeszcze pewni w tej swojej głupocie jak nikt
  • Odpowiedz
@ejkejej: ale przecież ty w ogóle nie myślisz wieloaskeptowo, sądzisz że jak jest z palestyny to ona wie lepiej że hamas cacy i walczy o wolność i wcale nie gwałco i nie porywajo, nie zrobili by tego na pewno XD zresztą taka z niej palestynka jak z koziej dupy trąba, od dziecka mieszka u turków. przeproś matke usuń konto.
  • Odpowiedz