Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@mientowy_obserwator_bez_zycia: Stare były najlepsze jakieś tonsile itd... Ale to za dobre na huopskie znaczy że, Ojciec był oski i przekazując Tobie głośnik również stałeś się oskim. Huopy dostają tylko stare radia na kasety ( ͡º ͜ʖ͡º)
Co więcej trzeszczy i charczy niż gra i gubi stacje mało tego wciąga taśmę z kasety i trzeba potem wydłubywać jakimś szpikulcem []
Zwierz33 - @mientowyobserwatorbez_zycia: Stare były najlepsze jakieś tonsile itd... A...

źródło: 02956574_1

Pobierz
  • Odpowiedz
Mialem za gówniaka wersje eksportową tych kolumn, new mildton 150, zrobiłem do tego sub z biurka na stx 42-300-4 :):) kiedys to byly czasy, teraz to nie ma czasów :(
  • Odpowiedz
@mientowy_obserwator_bez_zycia: Drogie to, kuzyn kiedyś miał podobne ładnie łupało. Pamiętam że, puszczał rap mudżyński gangsta paradise i sąsiady z doły stukały miotłą w podłogę ( ͡º ͜ʖ͡º) Oraz to ( )
Jedna z nut które kojarzą mi się z młodymi latami ( ͡º ͜ʖ͡º)
Ja później miałem jakies radia na kasety, płyty, potem wieża, głośniki w
Zwierz33 - @mientowyobserwatorbez_zycia: Drogie to, kuzyn kiedyś miał podobne ładnie ...
  • Odpowiedz
@mientowy_obserwator_bez_zycia 125L, 50x50x50cm obudowa closed, te glosniki nie bardzo nadawaly się do bass reflex a z parametrów w WINISD sensownie wychodzil w zamknietej o takim litrażu, robił trzęsienie ziemi ten sub, dość nisko potrafil zejść, ale dynamika żadna, za to kickbass wgniatał klatę bo duża powierzchnia membrany :p Chociaż ten glosnik był trochę przeklamany realnie membrana miala coś ok 39-40, zawieszenie dość spore i gruby rant kosza.
  • Odpowiedz