Wpis z mikrobloga

@ChristianHorner @ZielonaOdnowa @Monsanto93 @onomatopeja_w @dktr @panzerschokolade

Czy już was do reszty porąbalo...?
PiSoza wam mózgi wyzarła.

Po obaleniu Napoleona w północnych Włoszech.. zlikwidowano wszystko co wprowadzili Francuzi.. ze szczepieniami i oświetleniem ulicznym włącznie.

Zachowujecie się identycznie... Czysta nienawiść za grosz rozsądku.

Już! Już po wyborach... Może pora wyjść z tej bańki informacyjnej w której siedzicie.. i nabrać dystansu.. popatrzeć szerzej...?

Lustrzane odbicie pisowcow... A podobno wy to ci lepsi..
@orlen_lite

Świetna sprawa. Gazowa infrastruktura uniezależnia nasz kraj od nacisków z zewnątrz. Możemy przywozić gaz z dowolnych kierunków.

To przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo i dobrobyt tak Pisowcow, Feministek, KODowcow, Wieśniaków, Mieszczuchów, Platfusow itd...
@Pan_krecik: alez ja tylko grzecznie spytalem kolege czy jest przygotowany psychicznie na szok jakim bedzie zmiana nastawienia wobec orlenu gdy z PiSowskiego pomnika propagandowego, sluzacego miedzy innymi wykupowi i podporzadkowaniu wladzy wolnej prasy, stanie sie jedna z najwiekszych polskich firm ktora zajmuje sie zapewnieniem nam bezpiecznstwa energetycznego. Skad takie oskarzenia wobec mnie jakie wytoczyles? Jak mi Bog mily, nie wiem.
@ZielonaOdnowa przepraszam, zwracam honor.

Mój błąd.

Ja także zastanawiam się jak szybko uda się przeprogramować mózgi tvn-owskich zombi..

Ale myślę też że taki poziom negatywnych emocji jest uzależniający... Jeśli aparat propagandy nie odpuści.. to po przejęciu pełni władzy przez KO (z prezydentem włącznie) ..może być to dla nich zabujcze..
@Pan_krecik: a to ciekawe, oczywiscie ze istnieje pokusa dla KO przejecia zbudowanego przez PiS aparatu propagandy na wlasne potrzeby, z tym ze mam wrazenie ze ich wynik wyborczy opiera sie na oczekiwaniu wlasnie jego zlikwidowania. Przypominam ze za rzadow PO-PSL w tvp mowiono o ich aferach, emitowane byly kabarety jawnie smiejace sie z wladzy a swoje dedykowane i sygnowane nazwiskiem programy mieli publicysci niechetni wladzy, chocby Wildstein ktory to dzisiaj krzyczy
@ZielonaOdnowa

Ja nie twierdzę że aparat propagandy po stronie PiS, czyli TVP jest lepszy.. leje do głów taka samą tempą propagandę jak TVN.

Oczywiście te "media" targetuja w innych wyborców.. co przekłada się na ine metody manipulacji.

Faktem jest że za PO, TVP była bardziej pluralistyczna.

Nie uważam żeby określenia "tvn-owske zombi" czy "tvp-owskie zombi" były nie na miejscu. Te określenia idealnie oddają to co mam na myśli.
Czyli jednostki z wypranym
@Pan_krecik: ehh, szczerze? Gdybym mial z kims zestawiac TVN to z Telewizja Trwam, specyficzny target, soecyficzne podejscie, ale mimo wszystko utrzymane w jakichs ryzach. Zdaza mi sie ogladac programy TvTrwam udosteoniane na YT i musze Ci powiedziec ze poziom zbilansowania przekazu jest podobny jak w TVN. Przekaz TVP daleko wykracza poza jakiekolwiek odklejki czy TVN czy TVTrwam, a przypominam ze z zalozenia powinno to byc medium wywazone, skupione na przekazie bezstronnym.
@ZielonaOdnowa

Hmm.. w mojej opinii eskalacja negatywnych emocji jest konsekwencją ustroju demokratycznego (to nie jest zarzut tylko fakt)
Popatrz co się działo w stanach przed wyborami. U nas na szczęście nie dochodziło do strzelanin.

Po prostu to emocje rządzą ludźmi. A duzo łatwiej jest obrzydzić przeciwnika niż sprawić by nas pokochano.
Różnica w przekazie pomiędzy TVN i TVP jest pozorna... Wykorzystują inne techniki i uderzają w inne nuty bo mają kompletnie różnych