Wpis z mikrobloga

@Pan_krecik: ustroje inne niz demokratyczne to dopiero eskaluja emocje, a pseudodemokratyczne jak PRL czy IVRP w wizji pisu to juz wogole.

Co do drugiego akapitu, jak najbardziej, z tym ze PiS siegnal do tego sposobu komasacji elektoratu pelna garscia bez liczenia sie z konsekwencjami.

Trzeci akapit, trudno sie nie zgodzic, jesli brac pod uwage tylko ludzi w wieku 45+, mlodsi raczej nie korzystaja albo mala wage przykladaja fo funkcji informacyjnej takich
@ZielonaOdnowa

Symetryzm musi byc obiektywny, u Ciebie widze tylko chcec przeciwstawienia sie ogolowi, trochę gardzisz innym i na tej podatawie budujesz sobie wlasna ocene.


To prawda, to moja wada.
A może konsekwencja (lub mechanizm obronny) bycia w permanentnej opozycji do większości.. xD

No nic, dzięki za konstruktywna wymianę opinii.
Dobranoc
@Pan_krecik: ten "mechanizm obronny" jest mi doskonale znany z wlasnego przykladu, dlatego zwrocilem na niego uwage, wiem jak sie w czlowieku rodzi i jak trudno sie go wyzbyc, ale wyzbyc sie go warto, inaczej staniesz sie tylko smiesznym "freethingerem" i w imperatywie przeciwstawienia sie ogolowi zatracisz umiejetnosc realnej oceny otaczajacej Cie rzeczywistosci tak samo jak bez niego zatracilbys ja plynac na fali tego co sadzi wiekszosc ktora kieruje przyjete zdanie innych.