Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Czy tylko mnie tak obrzydza to, jak dziaders Kukiz ślini się do nastoletniej Oliwki? Dodam, że gość jest w moim wieku, ale choć za starą się nie uważam, nie wyobrażam sobie startowanie do nastolatki/nastolatka. Nawet tak świetnej dziewczyny, za którą trzymam kciuki.
  • 7
  • Odpowiedz
@Amber_Waves: czyli ty też jesteś "dziadersem"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
co to jest za nowa narracja że 30 letni facet nie może interesować się 20 latką. Zwłaszcza dzisiaj kiedy ludzie odkładają dorosłość na później jak tylko mogą
  • Odpowiedz
@Amber_Waves: pomiędzy mną a moją żoną jest powiedzmy 10+ lat różnicy, ale uczciwie muszę przyznać że Kukiz ma mega obleśne spojrzenie na Oliwkę. A jak mu jeszcze powiedziała że nie ma wielkich marzeń - chce być dobrą mamą i żoną to mu erekcja prawie przebiła gdybanię.
  • Odpowiedz
  • 4
@kipman1: Mnie nie chodzi tylko o różnicę wieku, sama miewałam w związkach różne. Chodzi o to, że ona ma 19 lat, a on jest po 30-tce (a energię ma wręcz zmęczonego życiem 50-latka) i jakoś tak mnie uderza różnica konkretnie między nimi. Ona ma bardzo dziewczęcą energię po prostu. Zgrzyta mi to. I wcale nie uważam, że jest głupiutka. Po prostu jest młodziutka. Na późniejszych etapach życia takie różnice się zacierają,
  • Odpowiedz