Wpis z mikrobloga

#hotelparadise najbardziej syfiaste charaktery tej edycji Stoch, Kori, Justyna , Tori.
Beznadziejni Paweł, Jacek ( dobrze się go słucha ale w grupie staje się przydupasem)
Wkurzająca Alicja tym swoim infantylnym zachowaniem chociaż.jakis dynamizm jest.
Przemądrzały Krzysiur
I naj bardziej ok w tym momencie Oliwia.

Parze IE się na "grupę" i słowo bo "grupa" jak "grupa" okropne! Nie mają swojego zdania to jak jakaś sekta ta Grupa.

Fajnie było by zobaczyć Łucję ale i tak nie będzie miała się. Kim sparować chyba że kogoś wyrzuci czy cos.

Ogólnie czekam na kolejny sezon jeśli będzie takim kioskiem jak ten to nie oglądam więcej. Chociaż gorszy chyba być nie może. Przy tych ludziach uwielbiam jednak wentyla i jego brudna czapkę.
  • 4
  • Odpowiedz
@Majkelowa Grycanka przez znaczną część sezonu, być może za sprawą montażu, była nawet najczarniejszym charakterem w hotelu. To ona stała za wszystkimi intrygami i knuciem. Wszystkie plotki przechodziły przez nią. Odpowiadała za napędzanie hejtu na Łucję. Bez niej nie byłoby fabryki nienawiści Srocha. Poza tym sama sobie świetnie radziła: wystarczy zobaczyć, jak zakończyła pierwszą relację z Jackiem, którego teraz tak uwielbia.

Mongolica, jakkolwiek jej nie lubię od pierwszego wejrzenia, nie zasługuje na
  • Odpowiedz
@camelinthejungle: przypominam, że Mongolia obrabiała dupę Łucji przy Łucji a później się z tego śmiała. Była oburzona, że Łucja śmie rozmawiać z Szymonem. Była oburzona że Łucja przytula się z Pawłem. Mimo tego, że widziała że Łucji jest z Pawłem dobrze, to uznała że oni to mogą po programie bo teraz to ONA chce relacje przyjacielską. Dodatkowo osoba ta okazuje zero emocji, ja nawet nie widzę tego, że lubi się że
  • Odpowiedz