Wpis z mikrobloga

@AShans: jakby ci żyd zabił matkę, ojca wsadził do więzienia za nic, ciebie wysiedłił z twojego rodzinnego domu i dał go żydom to też byś chciał się zemścić i głosował hamas.
  • Odpowiedz
  • 2
@spinor: To zwierzęta w ludzkiego skórze. Palestynczycy nie akceptują dwóch państw chcą wymordować mieszkańców Izraela, Chrześcijan i wprowadzić kalifat z tym złem trzeba walczyć z całą mocą
  • Odpowiedz
@spinor: tak jak już kolega wyżej napisał z tymi zwierzętami trzeba walczyć pełną mocą cytując męża stanu obrony narodowej Izraela. I co by nie patrzeć kalifatu tutaj nie chcemy, już raz wspominałem że palestynę trzeba traktować jako organizację terrorystyczną, wszelkie kraje oraz jednostki czy to w postaci czynów czy głosów wspierające organizację terrorystyczne powinny być traktowane jak terroryści. Wspominając słowa Busha "z terrorystami się nie negocjuje, terrorystów się likwiduje", mam
  • Odpowiedz
Albo Izrael albo Kalifat.


@AShans: Typowe ograniczenie myślenia do dychotomii. Nic dziwnego bo wykopek nakarmiony polską papką polityczną albo PO albo PiS. Można być po środku i potępiać i terrorystyczny Hamas i zbrodnie wojenne wojska Izraela.
  • Odpowiedz
  • 1
@Rustleman: @Hagy O Boże jakiś margines kogoś oplu hahah i jest ślepy na to że Palestyńczycy wymordowali kilkadziesiąt tysięcy Chrześcijan w Libanie. Nigdy nie pogodzę się z normalizowanie muzułmańskich fundamentalistów
  • Odpowiedz
@Konradoslawomiroslaw: Widzę że propaganda lewicowa i obstrukcja jakiejkolwiek spójności logicznej u kolegi mocno wjechała. Nie będę rozkładał tych bredni na czynniki pierwsze, bo a) nie mam czasu.
Widzę że kolega nie jest świadom konsekwencji jak radykalny islam i terroryzm się rozleję na dobre po świecie. Pożegnaj się wtedy z mamusią, pewnie ją znajdziesz z odciętą głową - a to tylko kilka smaczków tego bydła m.in również kolegów z hamasu. Widzę
  • Odpowiedz
Widzę że jesteś zwykłym sojusznikiem terroryzmu, co czyni cię terrorystą. z wami się nienegocjujące, was się eliminuję.


@Hagy: widze ze nie umiesz jezyka Polskiego. z jakiego kraju pochodzisz ?
  • Odpowiedz
@Martini12: polecam opcje "translate voice to text" na komórce, bywają błędy to fakt. Więc panie poligloto zwracającego uwagę na każdą literówę - serdecznie żegnam i #!$%@?ć :)
  • Odpowiedz
@Hagy: voice moze i tak, to chodzilo nie o literowke tylko o blad stylistyczny. a skoro myslisz po rosyjsku to wiadomo skad jestes. bo to ze brak Ci jakiejkolwiek kultury osobistej to tylko potwierdza ze nie z europy pochodzisz.
  • Odpowiedz
@Martini12: a wiesz że ta funkcjonalność potrafi przekręcić słowo co prowadzi do błędu "stylistycznego" a również może prowadzić błędu gramatycznego mieszając trochę kontekst ? Więc jak pisałem, #!$%@? łaskawie mongolski kucu
  • Odpowiedz
Widzę że propaganda lewicowa


@Hagy: Jakiś cytat z mojej wypowiedzi sugerujący lewicowe poglądy? Typowa technika manipulacyjna "przyklejania łatek"

Widzę że kolega nie jest świadom konsekwencji jak radykalny islam i terroryzm się rozleję na dobre po świecie. Pożegnaj się wtedy z mamusią, pewnie ją znajdziesz z odciętą głową

Ok czyli ludobójstwo Palestyńczyków powstrzyma rozlanie się islamu po całym świecie. (
  • Odpowiedz
Widzę że propaganda lewicowa


@Hagy: Jakiś cytat z mojej wypowiedzi sugerujący lewicowe poglądy? Typowa technika manipulacyjna "przyklejania łatek"

Widzę że kolega nie jest świadom konsekwencji jak radykalny islam i terroryzm się rozleję na dobre po świecie. Pożegnaj się wtedy z mamusią, pewnie ją znajdziesz z odciętą głową

Ok czyli ludobójstwo Palestyńczyków powstrzyma rozlanie się islamu po całym świecie. (
  • Odpowiedz
@AShans: #!$%@? się mówić trzeba stanowcze nie. Ale czasy są takie że promowane jest skakanie na karuzeli do 40stki a potem płacz że araby się mnożą 5:1 a my 1:1.
  • Odpowiedz