Wpis z mikrobloga

Szukam osób, które chciałyby wziąć udział w moim badaniu do pracy doktorskiej. Celem pracy jest analiza postaw osób o różnych poglądach na temat zjawisk współczesnego świata. Badanie realizowane jest w formie online, trwa max 20 – 30 min, a w ramach podziękowania oferuję bon 25 zł do Empiku. ????

Etap I polega na opisaniu 5 zdjęć przedstawiających różne zjawiska społeczne oraz wypełnieniu 7 kwestionariuszy. Badanie jest poufne, a jego wyniki są analizowane na poziomie grupowym. Istnieje także możliwość wzięcia udziału w II etapie badania.

Dla chętnych poniżej podaję link do zapisów oraz szczegółowego opisu badania:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf4sxL_yVlomkozPTQytXthQPBsLy4rVs77KCmQzJhtMPK6wg/viewform?usp=sharing

Badanie realizowane jest w ramach pracy doktorskiej na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W razie pytań proszę o wiadomość: klaudia.rodziejczak@amu.edu.pl

Będę bardzo wdzięczna za pomoc!

#nauka #polityka #konfederacja #pis #lewica #trzeciadroga #bekazlewactwa #bekazpisu #bekazprawakow #bekazkoalicjiobywatelskiej
kla-rodz - Szukam osób, które chciałyby wziąć udział w moim badaniu do pracy doktorsk...

źródło: Doktorat_rekrutacja

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
@kla-rodz: Jeżeli to poważne badanie to chyba nie najlepszym pomysłem jest wrzucanie go na wykop i tagowanie #polityka czy #konfederacja, wyniki będą pochodziły od mocno wyselekcjonowanej grupy i dadzą fałszywy obraz.
Połowa osób, które to czyta jest za legalizacją handlu dziećmi lub wyznaje komunizm.

  • Odpowiedz
  • 0
@cordianss i @grim_fandango - zgadza się, wykop nie jest jedynym miejscem, w którym szukam osób badanych. Próbuję dotrzeć do dość zróżnicowanej grupy osób o różnych poglądach (od lewa do prawa) z różnych stron Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@Tytanowy_Lucjan: Jak najbardziej, mogę w przyszłości udostępnić link do pracy lub artykułów na jej podstawie. Poproszę tylko o adres mailowy (można przesłać maila na: klarod@amu.edu.pl). Tylko proszę pamiętać, że na razie jestem na etapie zbierania danych, więc do publikacji jeszcze długa droga :)
  • Odpowiedz