Wpis z mikrobloga

@BombaskaEskadraLotnicza: Nie śledzę tych dram za bardzo ale czy ja dobrze rozumiem, że ludzie nazywają go pedofilem bo jak miał 19 lat to napisał do jednej dziewczyny jakąś jedną zboczoną wiadomość która miała 13 lat a mówiła, że ma 16 i to jego wina bo powinien zweryfikować xd?
  • Odpowiedz
@BombaskaEskadraLotnicza: Ok, ale na jego pedofilskie zachowania jest coś poza tym czy po prostu koleś jest debilem i każdy ciśnie po nim na zasadzie "i tak mu się należało"? W sensie nie krytykuje tego bo go nie znam, może sobie zasłużył ale ciekaw jestem czy mam go hejtować za pedofilię czy nie xd
  • Odpowiedz
@TheDziobaker: Ogólnie panuje przekonanie, że PANDORA GATE to afera pedofilska. Wygląda na to, że w tej aferze jest jedem słynny pedofil i chyba drugi na tyle mało popularny, że ludziom nie chce się kręcić tematu. Prawda jest taka, że to bardziej afera polegająca na wyjaśnianiu jutuberów, którzy mają za uszami różne seksualne nadużycia. Ale jako manipulatorska metoda obrony mówią "nie zestawiajcie mnie razem z pedofilami" sugerując tym samym, że to niby
  • Odpowiedz