Wpis z mikrobloga

Podoba mi się jak doktorek w swoim powyborczym exposé do narodu wymienił Pawła Kukiza jako przykład "głupoty tak wielkiej, że zamienia się w zło" xD

Doktorku, przecież ty jesteś właśnie takim Pawłem Kukizem uniwersum polskiej geopolityki xD Tak samo jak Kukiz zapiera się, że jest antysystemowcem i nie przeszkadza mu to startować z list PiS na szeregowego posła - tak samo ty jako niby liberał, gardzący nacjonalizmem uroczyście paradujesz sobie przebrany za Romana Dmowskiego wraz z Pancernymi Poznań xD Kiedy z jednej strony mówisz, że należy głosować na PO, a każdy inny głos to debilizm - z drugiej strony wychwalasz pisowskie projekty jak Azera i drzesz mordę, że bez własnych aut jesteśmy tylko gównianym państwem. Co jest swoją drogą tak samo dziecinnym argumentem, jak argument Korwina, że Europa jest #!$%@? i słaba, bo nie mamy jako kontynent żadnego wieżowca w top 10 na świecie XD

Tak samo jak Kukiz od kilku lat karmiony pisowską piersią tłumaczy, że to wszystko to "walka z nimi", i że przecież "on tam patrzy im na ręce" - tak samo ty pajacując przed kamerką, drząc japę, #!$%@?ąc jakieś kocopoły i banując każdego kto nie napisze "cudownie panie doktorze, uwielbiam pana!" - tłumaczysz "walką o Polskę", i że "chcesz coś zmienić w tym kuRRRRwa kraju". Przecież to się kupy nie trzyma.

Jesteś tak samo głupi, że aż zły jak Kukiz xD Kolejna wspaniała projekcja xD A teraz przyznaj się, że nienawiść do siebie projektujesz właśnie na cały polski naród xD




#napierala #bestiazewschodu #kukiz
Mjj48003 - Podoba mi się jak doktorek w swoim powyborczym exposé do narodu wymienił P...

źródło: 395484586_348772857758323_8891126952949186143_n

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
gardzący nacjonalizmem uroczyście paradujesz sobie przebrany za Romana Dmowskiego


@Mjj48003: W świecie napieralizmu Dmowski nie był nacjonalistą do czasu, kiedy to „zdurniał" na starość.
  • Odpowiedz
  • 9
@vrim: Dmowski całe życie był nacjonalistą. Doktorek lubi go tylko dlatego, że jako MSZ chciał dobrych relacji z Francją i Imperium Brytyjskim xD Wykonywał on oczywistą politykę dla II RP (zaraz po wojnie z Bolszewikami oraz tuż przed wojną celną z Niemcami - tak więc współpraca z zachodem Europy była oczywista, a USA było wówczas neutralne i odizolowane od reszty świata) I z tego powodu doktorek zapomina o antysemityzmie, fascynacji włoskim
  • Odpowiedz
@Mjj48003: a ja tu nietypowo będę bronić doktorka, bo jego ocena postaci Dmowskiego wydawała mi się rozsądnie wyważona i fajnie by było jakby przy ocenie innych postaci (typu Zygmunt III Waza) również wyjął łeb z doopy.

Dmowskiemu zarzuca się sporo rzeczy, ale wiele z nich można wyjaśnić realiami epoki. Niemały swój wpływ miała też propaganda socjalistów, dla których endecja była realną konkurencją (mało kto wie, że do bólu kapitalistyczną i wolnorynkową).
  • Odpowiedz
  • 4
@aarrttkk: No jego zdanie o Dmowskim jest wyjątkowo wyważone właśnie dzięki temu, że Dmowski chciał dobrych relacji z Francją i Imperium Brytyjskim xD Gdyby nie to, to napieralizm #!$%@?łby po Dmowskim niczym po Ziemkiewiczu. To jest chyba najbardziej jaskrawy wyłom i niespójność w doktorkowym sposobie myślenia. Doktorek przecież nigdy nie przejmuje się realiami epoki, jeżeli akurat kogoś nienwidzi - patrz - Jan III Sobieski. Jak już sobie ubzdura, że ktoś jest
  • Odpowiedz