Wpis z mikrobloga

Aborcja powinna być dobrowolna, ale z nakazem jak najszybciej po odkryciu ciąży. Nie wiem po co czekać? Zresztą aborcja w miesiącu 4,5 czy 9 już mega zagraża zdrowiu i życiu matki, więc same sobie krzywdę zrobię z za dużego ego
Akurat tak rozwiniętego dziecka nikt nie chce się pozbywać. Najczęściej mówi się, że 12 tydzień ciąży to taka granica. A twój obrazek to wiadomo czysta manipulacja gdyż wskazuje jak nic dziecko już w pełni rozwinięte i gotowe do opuszczenia łona matki.


@Collness: uwielbiam używanie stwierdzeń "nikt", "każdy", "wszyscy". Na pewno siedzisz w głowie każdego człowieka i wiesz co myśli. Ale nawet, żeby daleko nie szukać, to komentarz przed twoim wypowiedział się
nie w tą stronę kolego, rozwijamy się a nie cofamy. Jak coś ma wymrzec to akurat Twój zaścianek


@Ayessare: Gość całkowicie logicznie ci odpisał - przyszłość należy do tych co mają dzieci, a praktykujący katolicy są znani z tego że u nich 2 dzieci to minimum w przeciwieństwie do lewicującej części społeczeństwa - góra 1 albo pies i kot.

Na co się oburzasz że wyzywasz gościa od zaścianku?
Gość całkowicie logicznie ci odpisał


@Phallusimpudicus: nie mi akurat i dużo tam nie było ( ͡° ͜ʖ ͡°)

praktykujący katolicy są znani z tego że u nich 2 dzieci to minimum w przeciwieństwie do lewicującej części społeczeństwa


@Phallusimpudicus: nie bez powodu kraje o dużej średniej inteligencji mają problemy z dzietnościa, ot nie idzie to w parze. konserwy z reguły są mniej inteligentni i są jednocześnie grupa
@Miesho: nie chce mi się gadać, wiesz doskonale o co chodzi ale zgrywasz głupka. Choćby to, to nie są jakieś tematy od czapy, 10 sek szukania w Internecie ale będziesz się kłócić jakbyś był aniołem.
juin - @Miesho: nie chce mi się gadać, wiesz doskonale o co chodzi ale zgrywasz głupk...

źródło: 1000005176

Pobierz
@juin: No 10 sekundowy research brzmi jak prawdziwa nauka ale dobra.

Niech będzie, że ten wykres jest słuszny. Choć dychotomia tego wykresu jest zastanawiająca bo według mnie nie należę do żadnego z wymienionych przypadków. Powiedzmy, że w obecnych czasach istnieje korelacja między ateistami a ludźmi popierającymi aborcje. Co z tego? Ateizm definiowany jako brak przekonania w twierdzenie istnieje co najmniej jeden bóg lub w wersji twardej przekonanie, że żadni bogowie nie
@juin: Swoją drogą brak źródła czy nawet tytułu badania może jednak sugerować, że naukowcem nie jesteś bo jak rozumiem takie coś jak metodologia badania czy inne badania nie odgrywa dla Ciebie większej roli w interpretacji danych no ale teraz jest to smutny standard do tego w jaki sposób wykorzystuje się naukę w polityce czy mediach.