Wpis z mikrobloga

@charlie1919: Jak dla mnie zbyt duża konserwa. Poza tym jest szefem partii, która ma jakieś 6 razy mniejsze poparcie niż partia Tuska. To byłoby nielogiczne i troche naplucie w twarz wyborcom bardziej centrowym lub centrowo-lewicowym.
więc po co dawać na premiera kogoś kto jest przez miliony nieakceptowany?


@charlie1919: Bo jest nieakceptowany tylko przez PiS i Konfe i tyle. Wyborcy, którzy głosowali na 3D wiedzieli, że będzie koalicja z KO i że premierem będzie Tusk więc jest akceptowany dla nich. Kosiniak i tak nie przekona do siebie żadnego PiSiora czy Konfederate bo gdyby miał przekonać to by zdobył ich głosy.
@charlie1919: jak neakceptowany? To lider KO, ludzie glosowali na ta koalicje opozycyjna ze swiadomoscia ze glosuja na Tuska jako premiera.

Nie ma tu w sumie zadnej alternatywy, takze to stanowisko jest pewne. I Nikt tego przeciez nie ukrywa.
@Aster1981: myślę że sporo ludzi głosowało na KO nie dlatego że lubią tuska i chcą go na premiera, tylko dlatego że priorytetem dla nich było odsunięcie pisu od władzy, rekordowa frekwencja potwierdza te przemyślenia, ludzie po prostu mieli dosyć tego w którym kierunku szliśmy, także to że KO wygrało nie znaczy że wszyscy chcą tuska na premiera, moim zdaniem kosiniak byłby lepszym wyborem, bo tuska nienawidzą te wszystkie emeryty co głosowały
@charlie1919: nie pisalem ze ludzie Tuska lubia, tylko e glosowali(smy) na opozycje, ktorej przewodzil Tusk wlasnie. I jego chcemy na premiera, bo to przeciez i tak on ma relanie najwieksza wladze/wplywy w tej koalicji.

I jest calkiem odwrotnie niz piszesz. Ludzie raczej maja problem do Kosinaka, bo wiedza ze to konserwatysta. On i cale PSL i Holownia to dla wyborcow KO i Lewicy takie zlo konieczne. Duzo osob zaluje ze zrobiono