Wpis z mikrobloga

#hotelparadise jak obstawianie jutrzejszy odcinek?
Ja myśle ze szczochowi się dupsko zaczyna palic i może podejść do Grycanki, odpadnie któryś z chlopakow i wtedy wejdzie sok i odpadają lody Grycan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Realne czy niezbyt ? XD
  • 6
  • Odpowiedz
@HakunaMattatta: Czemu nie - w końcu Dżasta odpadła, bo oddała swojego motylka Kori, więc przeznaczenie w końcu by ją dogoniło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale biorąc pod uwagę poziom emocji dotychczasowych rajskich to pewnie odpadnie Marvin (bo Oliwia wybierze Pawła) a potem Wiktoria (bo wróci Dżasta)
  • Odpowiedz
@apelujeorozum: może szczoch nie podejdzie do dziewczyny która uraziła jego ego ? Nie wiem może za bardzo kombinuje ale nam nadzieje ze coś się tu zadzieje. Szczoch do gryczany, Marvin do wiktorii, jaca i kukiz do oliwki i leci któryś z nich ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
@HakunaMattatta: wszyscy mają nadzieję na jakąś akcję a skończy się jak zwykle ( ͡° ʖ̯ ͡°) a pewnie i tak wszystko będzie zależało od kolejności podchodzenia no i nie wiem czy któryś tam w ogóle miał pomysł żeby do niej podejść - nie wzbudza chyba niczyjego zainteresowania i jest w parze z królem tej patatajni, więc bez jego wiedzy ni huhu ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz