Wpis z mikrobloga

@Helen97: @MajaF1 przyznaje, że nie zwróciłam na to uwagi, ale KrzySiur jest dla mnie tak obleśnym seksistą, że często sceny z nim z przymrużonymi oczyma oglądam.

A tak z innej beczki, dzisiejszy komentarz @metalfaceee dużo mi rozjaśnił, jeżeli chodzi o zachowanie Mongołki i ten napalony Krzyś, nawet na szczery uścisk raczej nie ma co liczyć, co dopiero na namiętnego buziaka od Mongolki, a spermą to on już nawet od słońca łzawi
  • Odpowiedz
@Rosalinea: przerażające to jest. zachowanie Tori, które prawdopodobnie jest nie fair wobec produkcji jak i całego HP to inna sprawa, ale Krzysiek który nie zna tak oczywistych sygnałów jak ewidentny dystans, zbywanie i granie na czas, jako ''SORRY, NIE JESTEM TOBĄ ZAINTERESOWANA" to już red-flagowy wyrzut spermy do głowy. w wolnej Polsce tacy ludzie powinni być kastrowani.
  • Odpowiedz
@metalfaceee: Albo zna te sygnały i robi z siebie napalonego pajaca, bo finałem mu oczy zarosły. Przecież on przede wszystkim do innych gada jaki to na nią napalony i jak się wkręcił, żeby grać kartą relacji romantycznej. Im więcej rozpowie, tym więcej potencjalnych osób za nim stanie podczas finału. Jednocześnie ślini się na inne dziewczyny. To co to za wkręt w Srori, jakby był tak zapatrzony, to przecież na początku fascynacji
  • Odpowiedz
a spermą to on już nawet od słońca łzawi


@Rosalinea: no co ty, od spermy ,,zaciążył'' stąd taki brzusio jak #crazy_frog zauważyła ()ale może i łzawi ,nie wiem bo jak widzę jego oczy to zaraz przewijam,
no odrzucają mnie te ,,rybie''ślepia jego
  • Odpowiedz