Wpis z mikrobloga

@njdnsjdnjs: tak, na twitterze możesz sobie obserwować ludzi jakich chcesz i własną bańkę stworzyć i masz potem na timeline coś jak mirko. Tylko dużo trudniej niż na wykopie się w te bańki wkręcić bo nie masz 'strony głównej' gdzie twoje wpisy będą wpychane innym.
@njdnsjdnjs: na reddicie napisałem że coś 20 lat temu było lepiej zrobione a ktoś mi odpisał że kiedyś to murzyn był warty 3/5 białego człowieka i czy też myślę że to było lepiej zrobione (nie żartuję xDD)
@njdnsjdnjs: najwiekszy boom byl przy zmianie wykopu na wykop2.0, duzo zmian hejto przeszlo przez sugestie nowych uzytkownikow. Z tego co kojarze teraz na hejto jest mniej ludzi niz podczas tej migracji ale nadal sporo, ja tu z sentymentu zagladam ( ͡° ʖ̯ ͡°) ale to juz nie to samo
@Mlody_pelikan: Murzyn nie był warty 3/5 człowieka. Na potrzeby spisu powszechnego (który ma polityczne konsekwencje) przyjęto że każdy niewolnik będzie się liczył jako 3/5 białego człowieka by Południowe stany niewolnicze nie były zdominowane w parlamencie przez Północ (co i tak potem się stało i trwa do dziś).