Wpis z mikrobloga

Nie chciałem się znęcać nad Tobą @Potifara i pozwolić Ci dalej trollować i lansować się na insidera. Z początku nawet to łyknąłem zapewne jak większość bo byłeś przekonujący, ale po dłuższym namyśle i weryfikacji przez innych wykopków, wyszło co wyszło. Serio, nie chciałem Ci psuć zabawy, ale sam mnie do tego zmusiłeś dzisiaj, dedykując mi wpis. Ja się nie lubię przerzucać gównem, zaoferowałem Ci nawet załatwienie tego na PW, ale skoro dalej dążyłeś do konfrontacji pomawiając mnie publicznie, no to masz co chciałeś :)

Cała prawa o wielkim insiderze z FAME, który nie potrafi trafić z przypuszczeniami, a reszte opiera na publicznie dostępnych informacjach.

Skoro sam prezes PRIME wyjaśnia Twoje dyrdymały, to co nam pozostaje? Tylko zgasić światło.

BTW. Pamiętaj że to Ty mnie do tego wpisu zmusiłeś.
BTW2. Więcej czasu antenowego ode mnie nie dostaniesz, więc doceń że najlepsze zostawiłem gdybyś jednak dalej próbował się do mnie rzucać.

#famemma
RafDan - Nie chciałem się znęcać nad Tobą @Potifara i pozwolić Ci dalej trollować i l...

źródło: rr

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
Ostatni raz ci odpowiadam. I na tym ja również kończę, bo to jest jak bicie głową w mur.

Odnośnie screena z Marcinem Dubielem i nieodbieraniem przez niego telefonów od federacji FAME. O tym, że YouTuber nie odbiera telefonów od FAME napisałem pierwszy ja(5 października, 00:14). Kilkanaście godzin przed oświadczeniem(5 października, 20:43) opublikowanym przez organizację. W momencie, gdy dostałem informację, że Dubiel jest już poza federacją, uznałem, że wreszcie zaczął odbierać. Jak się
Potifara - Ostatni raz ci odpowiadam. I na tym ja również kończę, bo to jest jak bici...

źródło: ac1

Pobierz
  • Odpowiedz
Tworzysz wpisy, w których zawierasz rzeczy, na które już sami dyskutowaliśmy. Nie mam pojęcia, co to ma nieść za sobą. Najlepiej zrobić tak, aby pójść swoimi drogami. Prosiłem cię, abyś mnie zablokował. Nie zrobiłeś tego. Ja też ci już ostatni raz odpisuję. Trzymaj się.
  • Odpowiedz