Wpis z mikrobloga

Dostałam lepe na ryja w postaci urlopu od poniedziałku, bo trzeba wybrać zaległy, a chciałam pracować jak najwięcej żeby nie myśleć o tym jak bardzo #!$%@?łam coś na czym zależy mi cały czas. I ja was pytam, co mam teraz zrobić?
  • 10
@popiolka: możesz iść za mnie do roboty? Miałem mieć urlop ale drugi zastępca się rozchorował więc urlop został cofnięty. Do tego nie będzie tej osoby w listopadzie tak więc mogę zapomnieć o urlopie w tym roku.
  • 0
@ziiemniiak ostatnie odpada, bo jestem tchórzem, ale za to kupiłam wczoraj tapetę i wezmę się za nią od jutra. Jak się #!$%@?ę to pomyślę o ruszenia się z domu, ale tylko w takie miejsce gdzie można być samemu..
@popiolka nie wiesz jak się cieszę że o tej tapecie napisałaś - pisze to nie ironicznie. Nawet jak tchórzem to walczysz o siebie. Liczyłem na odpowiedź agresją czy tłumaczeniem. trzymam kciuki - mocno!()
@popiolka to podwójnie trzymam bo wszelkie wzorki to zło. Kciuki z uwagi, że z tego co zrozumiałem to coś ci się w życiu popsuło, czujesz też winę, i nie czujesz się pewnie(sądzę tak po nazwaniu się tchórzem). I generalnie szukasz ucieczki, ale jakby nie zakopujesz się w trybie biernym pod ziemię a chcesz coś działać. Tym bardziej że starałem się trochę sprowokować tym pierwszym komentarzem. Kwestia czasu aż się poukłada! (