Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Nie wiem jak Was,ale mnie do wyrzygu doprowadzają komentarze pod gniotami. Tego nie da się strawić na trzeźwo. Może dlatego on chleje? :) Tylko spod ostatniego gniota parę przykłądów( wszystkiego nie przeczytałam,bo mnie zemdliło):
"-cudne malowanki, brawo Tato i brawo Juny
-Podziwiam twoją córcię, jak mówi w 3 językach, płynnie przechodząc z jednego na drugi
-Dzień dobry..duze brawa dla Junku urocza dziewczynka zdolna super juz wlada trzema jezyjami ..jezyk polski to brawa dla taty Marcina..
-Sliczna,slodka corka.Nie mozemy sie nadziwic"

Itd,itp . Rzyg,zyg,rzyg
  • 9
@miskantusgigantus: pewne slowa, wyrazenia, strony www lubia cisze ale zgadza sie, 9 na 10 komentarzy tak wyglada, jakis komentarz oswieconych odrazu jest kasowany. Jeszcze te debilniejsze odpowiedzi typu "Pozdrawiam" aby Bozenka kliklena wiadomosc od Gapcia ze dostalaa odpowiedz/lajka przez co +1 do wyswietlen aka reklam przed filmem wpadnie bo one raczej nie maja YT Vanced czy przegladarke z adblockiem
@miskantusgigantus: widownia Gapy to osobny przypadek do przeprowadzenia badan i testow behawioralnych. Ale paradoksalnie te ich wszystkie "ochy i achy" nad wspanialoscia Gapcia poglebiaja tylko degrengolade mentalna Gapy. Bo tworza taka banke dzieki ktorej Gapa sam zaczyna wierzyc w te wszystkie bzdury ktore im serwuje i opinia tych troglodytow determinuje kolejne kreacje Gapy.
Ale Gapa ma tez rodzicow, trzech lub czterech braci z rodzinami, nastoletnia corke i pewnie cala mase dalszych
@Chilli_Heatwave: wiem, że niektóre komenty znikają. Też jestem w tym zacnym gronie polubionych przez ciszę. Po prostu nie rozumiem ludzi, co oni mają we łbach, pisząc codziennie tego samego rodzaju wysrywy.
Wracając do znajomości języków Cukrowej,to osobiście znam parę rodzin,gdzie dzieci mówią w trzech językach i wieku małej klapkowej mówią bardziej płynnie w każdym z nich. Nie wiem, może mi się wydaje, ale czy Cukrowa nie sepleni? Jeśli mam rację,to oprócz
opinia tych troglodytow determinuje kolejne kreacje Gapy.


@Nightshift_: ja mam wrażenie, że widownia Gapy to głównie takie Ziutki i Grażyny co to zostały w USA (Jackowo, Greenpoint, itp.) na nielegalu jeszcze w ubiegłym wieku, całe życie bez ubezpieczenia zdrowotnego i w życiu nigdzie się nie ruszą, bo już ich wtedy nie wpuszczą do USA. Dla nich AZJA to brzmi egzotycznie i coś jak lot na księżyc albo nawet do kraju obok
Co do przelotu rodziny do Gapy. To jest po prostu daleko i nawet im się nie dziwię. My do Korei też nie latamy za często (raz na rok albo dwa),

@darth_invader:

przez 7 lat nikt go nie odwiedzil. Dziwne...

@Nightshift_:

Nie zapominajcie, w jakich warunkach on do niedawna mieszkał i rodzina w Polsce czy gdziekolwiek w europocentrycznym rozumieniu i postrzeganiu rzeczywistości, to widziała. Nie tylko my widzieliśmy urągające człowieczeństwu warunki,