Wpis z mikrobloga

#kanalsportowy

Od początku widziałem to tak że wielki Bór zorientował się że ośrodek uwagi, zainteresowania, skupienia szybko przenosi się do internetu a on zostaje z innymi dinozaurami w tv. Postanowił więc cwaniak pod płaszczykiem 'współpracy', 'projektu' 'przedsięwzięcia' itd NAJĄĆ sobie ludzi którzy potrafili już odnaleźć się w nowej rzeczywistości czyli Stana i Pola aby rozkręcili mu nowy biznes któremu on dawałby tylko twarz i łaskawie prezesował. Teraz już płynie z tym internetowym okrętem, spokojnie planuje następny pobyt w Tajlandii i patrzy jak pracownicy wstają z rana na poranek w KS.

To uważam był długofalowy problem między nimi a ostatnio czarę goryczy przelała sprawa odcięcia i potępienia freak fightów i podobnej patologii przez Stana co przy jego możliwościach opiniotwórczych mocno popsuło biznes prezesowi Borowi i jemu podobnym typom.
Pojechali po nim a Stano uniósł się honorem.
  • 9
  • Odpowiedz
@astrodamus: Akurat wczoraj o całej akcji się dowiedziałem i naszła mnie taka refleksja a że na wykopie kilka zdań to już elaborat, cóż. Programy tv nigdy nie wzbudzały i już nie wzbudzą emocji wśród ludzi bo zwyczajnie nikt nie pokazuje kulis ich powstawania od pomysłu do realizacji.
Tutaj odbiorcy jakoby zostali zaproszeni do wydawania swoich opinii poprzez potraktowanie ich jako piątego prezesa przy narodzinach KS.
Będąc od dłuższego czasu częstym odbiorcą
  • Odpowiedz
@Grzechogrinder nie przejmuj się freethinkerem co to jest tak bardzo ponad, ale tag obserwuje. Dopóki jako ludzkość potrafimy jeszcze w zdania złożone to jest nie tak źle a cynizm często jest tarczą nieszczęśliwych.

Słusznie zauważyłeś, że taki Boras jako jedyny nigdy nie splamił się wstaniem rano na poranek co jestem jakoś w stanie zrozumieć bo nie każdy jest skowronkiem, myślę że on srogo nie jest. Ale z jego kontaktami robienie hejt parków
  • Odpowiedz
@Grzechogrinder: w zasadzie to do kogo Stano mógł się najbardziej przypierdzielic? Wiadomo, że do Borka.

Smokowski może nie miał autorskich programów, chyba wszystkie wcześniejsze okazały się klapą, ale HP prowadził i to starał się iść w różne kierunki siatkówka, lekkoatletyka, kolarstwo. W pomeczowych HP również bywał. Pol podobnie jakieś tam HP prowadził i w pomeczowych HP bywał. Oczywiście panowie mają też na swoim koncie mniejsze programy, magazyny ligowe czy Moc Futbolu.
  • Odpowiedz
@EndriuK89: Tak. Smoku został najęty przez Borka po koleżeńsku ale trzeba przyznać że całkiem dobrze starał się pracować dla swojego dobrodzieja. Teraz tak sobie przypominam i uświadamiam dlaczego taki a nie inny wystrój wyjazdowego, urlopowego studia Smoka z Hiszpanii w ostatnim pomeczowym programie naszej kadry.
  • Odpowiedz
@zajelisciewszystkieloginy: Zazwyczaj łączyli się ze współpracownikami przebywającymi na urlopach którzy w tle mieli palmy i ładne widoki. Trochę to irytowało resztę załogi. Ostatnio Smokowski nadawał na tle tekturowej ścianki z logotypami reklamodawców. Wydaje mi się że były to szybkie zmiany wprowadzone jako pokłosie wewnętrznych sporów dotyczących ilości pracy wkładanej przez poszczególnych prezesów w prowadzenie biznesu.
  • Odpowiedz
@Grzechogrinder Cały pomysł z założeniem kanału byl Stanowskiego. Zaraz po zwolnieniu Pola z onetu gdzie przecież misja futbol z nimi wszystkimi wykręcała 250tys wyświetleń jak dobrze pamiętam. On ich zaprosił i zaproponował współpracę. Po czasie okazało się że Bór nie trzyma ciśnienia i zrezygnował z prowadzenia Hejparkow. Widać że nie pasuje on do takiej konwencji gdzie nawet gdy mają problem z połączeniem z gościem to się denerwuje bo w telewizji to było
  • Odpowiedz