Wpis z mikrobloga

Ja pi*rdole PiS jest dalej u władzy a boty i trolle już j*bią po opozycji jakby Tusk im w tym momencie pieniądze z portfela wyciągał xd jaka odklejka aż nie wierzę w to co czytam na tym zasranym portalu dla konfiarzy, sługusów PiSu i innych dziwaków
#wybory #bekazpodludzi
  • 23
  • Odpowiedz
@mikau jeszcze stare baby z Podkarpacia czy podlasia które nie mają dostępny do innych wiadomości niż tvpis mogę zrozumieć ale osoby które mają dostęp do internetu i powielają narrację o demonie Tuska to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
  • 73
@adhsklusljhagxnki: no tego właśnie nie pojmuję i mogę to tylko tłumaczyć botami pisowskimi, trollami czy innymi sługusami. Totalna odklejka jest ciśnięta, że niektóre wpisy i komentarze brzmią jakby Tusk był u władzy już od roku albo dwóch XD
  • Odpowiedz
@mikau: No przelewy idą srogie. PiS wie, że to dla nich ostatni dzwonek, bo za jakiś czas będą siedzieć w pierdlu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@mikau: Percepcja zależy od tego jakie masz preferencje. To jedno.

Drugie to to, że wybory się skończyły i opłaty dla farmy trolli. I pojawia się mniej propagandy, a do głosu wracają ludzie, a nie maszyny elektronowe. Teraz wielu Januszy polityki zacznie się budzić z internetowego amoku.
  • Odpowiedz
@mikau: nie podniecaj się bo wasz sojarski centrolewicowy rząd również nie został jeszcze sformowany xD

Pozdrów Żukosię, niech dalej fika z aborcją i pierdołami to zaraz pożegna się z władzą zanim jeszcze przygoda się rozpoczęła xDD
  • Odpowiedz
no tego właśnie nie pojmuję i mogę to tylko tłumaczyć botami pisowskimi, trollami czy innymi sługusami. Totalna odklejka jest ciśnięta, że niektóre wpisy i komentarze brzmią jakby Tusk był u władzy już od roku albo dwóch XD


@mikau: po prostu jest tu ich w #!$%@?. Ale widać jaka jest różnica między nimi tutaj vs nimi w rzeczywistości po wynikach konfederacji. To właśnie głównie oni sieją tu taki #!$%@?. Tak samo z
  • Odpowiedz
  • 0
@mikau trzeba było głosować na Lewice zamiast katotalibów postkomunistów z Trzeciej Nogi to by ograniczyło się do PiSowców, a tak to każda osoba zorientowana w Polskiej polityce tylko czeka na przedterminowe wybory.
  • Odpowiedz
no tego właśnie nie pojmuję i mogę to tylko tłumaczyć botami pisowskimi, trollami czy innymi sługusami. Totalna odklejka jest ciśnięta, że niektóre wpisy i komentarze brzmią jakby Tusk był u władzy już od roku albo dwóch XD


@mikau: albo boty albo debile. Ja już dawno przestałem z nimi dyskutować, bo na rzeczowe argumenty oczywiście nie potrafią odpowiedzieć.
Teraz tylko ich trolluje
  • Odpowiedz
@mikau Co w tym dziwnego? Przecież przez 8 lat każde niepowodzenie było nazywane „winami Tuska”. Cała kampania pis sprowadzała się do jednego słowa - Tusk. Więc teraz też jedynym co mogą wymyślić to… Tusk.
  • Odpowiedz
@mikau: ludzie po prostu pamiętają rządy do 2015 roku w porównaniu do dzieciaków, które najgłośniej krzyczą o PiSie bo hehe #!$%@?ć PiS, hehe Cypis nagrał piosenkę i ten no Obajtek hehe.
  • Odpowiedz