Wpis z mikrobloga

@Quzin: PiS zrobił tunel w Świnoujściu. No to spoko. Ciekawe ile nie zrobił, bo nie ma pieniędzy z KPO, bo są skończonymi kretynami, którzy lubią majstrować przy władzy sądowniczej. Szczerze mówiąc mam w dupie ten tunel w Świnoujściu, kiedy w sklepie wydaje o 2x tyle na podstawowe produkty i mam 1500 zł więcej raty za mieszkanie do zapłaty. Niech sobie wsadzą ten tunel głęboko w dupę. Z resztą mam chyba bliżej
blokował już rozpoczęte inwestycje


@Variv: [potrzebne źródło]. Jedyni którzy blokują w Polsce inwestycje to niemieckie landy, ekolodzy z Niemiec i z Polski.
@Quzin: Ty lepiej powiedz ile kasy poszło na przekop mierzei i ile ten przekop już na siebie zarobił. Wydawać pieniądze w stylu chińskim jest łatwo. Tylko potem stoją takie pomniki niegospodarności i straszą. I potem taki mi będzie wygarniał że jestem złym wyborcom. Wyborcom jestem wspaniałym, bo specjalnie jechałem do domu rodzinnego 200 km, żeby tacy jak ty znów mi nie wybrali rządu populistycznego.
Ty lepiej powiedz ile kasy poszło na przekop mierzei i ile ten przekop już na siebie zarobił.


@ZasilaczKomputerowy: przekop mierzei jest strategicznym pomysłem. Zostało pogłębienie kanału w mieście i będzie to impuls do rozbudowy regionu, który zwróci się z nawiązką w przyszłości. Przed budową psioczyli że niepotrzebny przekop bo jest wejście do zatoki przez stronę rosyjską.

Wy myślicie tylko tu i teraz, zamiast myśleć o przyszłości.