Wpis z mikrobloga

@ZasilaczKomputerowy: nie będą też realizować inwestycji, bo pieniędzy nie ma. Tunel w Świnoujściu Tusk obiecywał od 2008 roku ale mówił że pieniędzy nie ma i trzeba poczekać. PiS dogadał się z UE na finansowanie. Jak się chce to można.
  • Odpowiedz
@Quzin: PiS zrobił tunel w Świnoujściu. No to spoko. Ciekawe ile nie zrobił, bo nie ma pieniędzy z KPO, bo są skończonymi kretynami, którzy lubią majstrować przy władzy sądowniczej. Szczerze mówiąc mam w dupie ten tunel w Świnoujściu, kiedy w sklepie wydaje o 2x tyle na podstawowe produkty i mam 1500 zł więcej raty za mieszkanie do zapłaty. Niech sobie wsadzą ten tunel głęboko w dupę. Z resztą mam chyba
  • Odpowiedz
Z resztą mam chyba bliżej do Pragi niż do Świnoujścia więc co mnie to obchodzi?


@ZasilaczKomputerowy: taki właśnie obraz polskiego wyborcy :-). Pewnie nawet nie widzi w tej wypowiedzi nic złego.
  • Odpowiedz
  • 3
@Quzin Jeśli chodzi o inwestycje infrastrukturalne to PiS nie robił nic, nawet blokował już rozpoczęte inwestycje.
Drogi, wały przeciwpowodziowe i zbiorniki retencyjne budowano za PO-PSL. PiS takie rzeczy olał.
  • Odpowiedz
blokował już rozpoczęte inwestycje


@Variv: [potrzebne źródło]. Jedyni którzy blokują w Polsce inwestycje to niemieckie landy, ekolodzy z Niemiec i z Polski.
  • Odpowiedz
@Quzin: Ty lepiej powiedz ile kasy poszło na przekop mierzei i ile ten przekop już na siebie zarobił. Wydawać pieniądze w stylu chińskim jest łatwo. Tylko potem stoją takie pomniki niegospodarności i straszą. I potem taki mi będzie wygarniał że jestem złym wyborcom. Wyborcom jestem wspaniałym, bo specjalnie jechałem do domu rodzinnego 200 km, żeby tacy jak ty znów mi nie wybrali rządu populistycznego.
  • Odpowiedz
Ty lepiej powiedz ile kasy poszło na przekop mierzei i ile ten przekop już na siebie zarobił.


@ZasilaczKomputerowy: przekop mierzei jest strategicznym pomysłem. Zostało pogłębienie kanału w mieście i będzie to impuls do rozbudowy regionu, który zwróci się z nawiązką w przyszłości. Przed budową psioczyli że niepotrzebny przekop bo jest wejście do zatoki przez stronę rosyjską.

Wy myślicie tylko tu i teraz, zamiast myśleć o przyszłości.
  • Odpowiedz