Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich...
Poszukuję osób które zostały oszukane przez Daniela Obajtka. Wierząc w jego przemowy ze stycznia 2023 w których zapewniał, że będzie nas Polaków bronić przed szokiem cenowym, uwierzyłem że paliwo będzie zawsze po 5.99. Nie kupowałem paliwa na zapas, dziś jest po 7 zł... Wydałem wszystkie pieniądze i nie starczyło mi na wymarzoną parówkę na stacji. Wydałem łącznie 400 zł... Jestem na ten moment ponad 50 zł w plecy, a co gorsza nie napełniłem mauzera 500 l i jestem teoretycznie w plecy 500 zł... Na dodatek oprócz szoku cenowego, doznałem szoku logistycznego, ponieważ wszystkie dystrybutory w okolicy doznały awarii i nie mogłem zatankować...
A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja i doznały traumy. Proszę również o wszelkie informację o nim na pw... Będę szykował pozew zbiorowy, przeciwko temu sku... i będę żądać odszkodowania za urazy psychiczne. Proszę o jak największy odzew...im więcej osób dołączy do pozwu tym lepiej...
#orlen #polska #afera #paliwo #obajtek

https://wykop.pl/link/7249965/koniec-przedwyborczych-przecen-paliw-hurt-idzie-w-gore
GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni - Witam wszystkich...
Poszukuję osób które został...

źródło: fc4e3e999367c04622a2eb4971af544b797c8cc73b7b41868c7556fbcfe24fea

Pobierz
  • 8