Wpis z mikrobloga

@Lujdziarski pro tip - jak daje się kotu żarcie jako pierwsza rzecz po wstaniu, to kot zaczyna sobie kojarzyć twoją pobudkę z żarłem i może cię budzić w nocy jak zgłodnieje
  • Odpowiedz
  • 1
@demimka: Staram się, żeby coś w misce miał zawsze. On teraz rośnie, z dnia na dzień widać że jest silniejszy i robi się po prostu większy. Moja siostra dawała mu jakieś gówno karmy, a u mnie przeszedł na puszki ale wysoko mięsne i już nawet tak mleka kociego pić nie chcę, ale przynajmniej raz dziennie dostaje
  • Odpowiedz
  • 1
@demimka: Pare osób mi pisało, że niby bengal. Zobaczymy, centki ma. Więc dzikiego przodka musi mieć. Bero jak był mały, tzn miał 12 tygodni, to jak jadł to 300 gram na tydzień tył w oczach rósł xD
  • Odpowiedz
  • 1
@Lujdziarski sucha dla kociąt 24/24 w misce, można dostać dobrej jakości. Jak ząbki jeszcze do końca nie wyszły a młody nie chce jeść mleka to zamiennie możesz mu dać mięsne gerberki c: puszkę dawalabym o nieregularnych porach, na pewno nie na dzień dobry jak tylko Cię młode obudzi, bo nie wygrasz z tym terrorem już nigdy. Moja od 3 lat zawoła czasem w ciągu dnia, ale wolę jej dawać mokre "z
  • Odpowiedz