Wpis z mikrobloga

@Seraphim777: spoko, ale nawet tam na ulotce jest napisane że jeśli problem nie minie to trzeba się z lekarzem skonsultować i może jednak coś mocniejszego brać. Tak czy tak powodzenia, bo wiem jakie to słabe nie zasypiać
@Seraphim777 melatonina uważam, że powoduje, że spać mi się chce i śpię głębiej, czy dłużej to nie wiem bo niezmiennie o szóstej budzi mnie dwuletnie już dziecko. W skrajnych sytuacjach jak wiesz, że #!$%@?łeś do drugiej w nocy, a najpóźniej 7 musisz wstać to wódka
@mika077: moim zdaniem alkohol nie rozwiązuje żadnych problemów ze snem tylko je tworzy, bo jak będziesz pił wódę przez dajmy na to trzy dni z rzędu, to później nie będzie można zasnąć przez to że się piło, co nie ma sensu
@Seraphim777 melatonina to gówno. Brałem czterokrotność zalecanej dawki i gówno działało. Najlepsza jest gaba, bierzesz 1.5dawki i czilkujesz, 20minut i jesteś rozluźniony i spisz.

Aktualnie znalazłem najlepsZe gówno jakie mogłem - gaba z melatonina od ostrovita. Pierwszy raz działa na mnie zalecana dawka. Nigdy nic tak dobrze nie działało.