Wpis z mikrobloga

#!$%@? mnie radiówka. Widzę że na stronie T-Mobile mają oferty na 90mbs/s I do tego sieć 5G. Patrzę na lokalizację i ok, jestem w zasięgu 5G. Ktoś testował ostatnio ten domowy? Oczywiście wziąłbym jakiś fajny ruter z możliwość agregacji kilku pasm any na 100% było wszystko cacy
#tmobile
  • 8
@MrPawlo112 gdybym miał możliwość światła to bym nie pytał o mobilny domowy xD niestety mieszkam na starym mieście gdzie siedzi konserwator zabytków i nie ruszają infrastruktury. A jestem ciekaw bo niby dają 30 dni na test
@MrPawlo112 no tak, miasto ale mieszkam niedaleko rynku gdzie ludzie nawet przemalować fasady budynku nie mogą bo muszą pytać konserwatora zabytków. Najśmieszniejsze jest to, że bloki z wielkiej płyty które są 500 dalej wszystkie mają światło xD
@vadersan95: A nie ma innych dostawców radia? Sensowna radiówka jest równie stabilna jak kabel.
A zmiana słabej radiówki na 5G to często zmiana słabej radiówki na beznadziejną radiówkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak nie ma to zabranie na testy nie zaszkodzi. Ale przetestuj dokładnie przy okazji jakiegoś meczu oraz w godzinach biurowych i powrotu po pracy z okolicznych dużych zakładów.