Wpis z mikrobloga

No dobra, wydaje mi sie, ze jednak ten film jest prawdziwy a nieopublikowal go nigdzie indziej bo mu shakowali konta.. dziwi mnie tak slaba jakosc tego filmu, ze bogaty ex-youtuber nagrywa jakims starym tel no ale coz. Wzbudza wspolczucie tym nagraniem, ale bie mozna powiedziec ze nie przejawial pedofilskich zachowan bo tak i zmolestowal jakas dziewczyne ponoc. Wkur.. mnie strasznie manipulacja Wardegi, ktory twierdzil, ze zadnego pobicia nie bylo. Co z niego za researcher skoro nie umial nawet przetlumaczyc tego co slyszal na nagraniu a jak nie rozumial to poproaic kogokolwiek kto by mu przetlumaczyl.
Ta sprawa musi byc publiczna. Nie ma innej opcji skoro zrobila sie tak powszechna i publiczna, rozprawa tez musi sie odbyc publicznie by miec pewnosc, ze daja mu szanse na wypowiedzenie sie i obrone oraz by sprawdzic czy te dowody przedstawione w filmie Wardegi i Konopa nie zostaly zmanipulowane.

#famemma #wardega #wataha #konopsky #pandoragate
  • 6
@corryand: Bardziej kwestia słabego oświetlenia w pomieszczeniu i niski bitrate nagrania, aby zapewne dużo nie ważył + kompresja na yt i o to masz słabą jakość.
Co do Wardęgi, wystarczy sobie przypomnieć jaki z niego był psychol, za czasów Wersow i przez grube 2 lata jej spokoju nie dawał, bo ta ukradła logo, niestety ten człowiek to też niezły psychol, a jak internet go uważał za jedynego obrońcę to #!$%@?ło mu
  • 0
@Garru11: @TreatMyLamboLikeAFisherPrice no tak, moze to oswietlenie i wielokrotne przesylanie filmu tez zaoraly jakosc.
Wardega milczy, nie odnosi sie nic do filmu Dubiela i tych swoich asow w rekawie. Cos dlugo czekamy na ten film z tymi asami od niego a teraz doszlo odniesienie sie do filmu Stuarta. Powinien zrobic jakis live i wylozyc wszystko na stol. Konop to samo.
Nie wybielam absolutnie Stuu bo kara jakas go spotkac powinna za
@corryand: czyli wysyłanie pingwina do 13-14 latek i namawianie na spotkanie to jest normalne zachowanie 22 latka? Xd skoro wg ciebie jest niewinny to czemu został wysłany list gończy? Myślisz że Wardega i Konopski pokazali wszystkie dowody w filmie? Obstawiam że w ich filmach bylo z max 30% dowodów.