Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia player
I ja dodam swoje spostrzeżenia po ostatnim odcinku.
Aptekarz i Rzęsiara: myślałam, że Aptekarz nie umie się wysłowić tylko przy Rzesiarze ale widzę ze przy psychologu tez. Z kolei Rzesiara przez skejpa to była chyba ta wersja, która zaprezentowała się przed psychologami i weszła do programu. Co mnie zastanawia to to, ze do psycholożki ona mowila na Ty, plus nie rozumiem jej podejścia, widać, że Aptekarz chce uciec i ma ja gdzieś a ona nadal chce piłować rozmowy i trwać w tym czymś. Czy ona naprawdę tak sobie wyobraża małżeństwo? I wspominała, że od teraz będzie do niego mówić prosto z mosto, bez taryfy ulgowej, to to wcześniej to co to bylo?

Kluch i kluska: jak to powiedział Kluch, wyciągnęli gumę z majtów?widać, że tam było teges szmeges cimci rimci, ale na tej kanapie zachowywali się jak #!$%@? nieci.

Niedoszły chirurg i Kornelia. Tutaj czekam na jakiś przewrót wydarzeń, aż Kornelka w końcu wyrazi swoje zdanie, będzie stanowcza i coś odmieni w tej relacji bo wieje nuda. Wszyscy tutaj najeżdżają na sajko matke ale mysle ze to relacja wiązana i Mareczek tez święty nie jest. Kornelia łatwo nie będzie miała. Swoja droga czy on mieszka blisko swojej matki? Bo po psa poszedł tylko na chwile z mieszkania a pies był u babci, a od matki do babci szli chyba kawałek? Jeśli tak to Kornelia trzymaj się tam.
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@yohana30 już tam nie mieszkam to był dom rodzinny a wyszło że jego mama mieszka z 500m od moich rodziców a nigdy jej nie widziałam. On mieszka fordon bajka a mama na fordon tatrzański i to naprawdę jest kawałek drogi można sobie zobaczyć na mapce
  • Odpowiedz