Wpis z mikrobloga

@arc_tic: chce je ożywić Marantz zamulaczem jest. Chcę wyższe loty tj kontur lokalizację scenę rytm. Marantz to ma ale wszystko na 50%. Chcę to z daca. Na próbę podpiąłem mój stary rozklekotany dac dyi na 797 i może ma miejscami trochę mniej rozdzielczości lub robi takie wrazenie natomiast scena wokale lepiej.
@wielowitamin jak chcesz je ożywić to ja bym poszedl w większą moc jakieś USA Kanada konstrukcje chociaż Brytyjczycy też robią bardziej krzykliwe wzmacniacze. idziesz w używki czy nowe? jaki budżet?
@arc_tic: nowe raczej. Do 10k ale chętnie taniej. @arc_tic widziałem opinię że jednak z linton to ciemnie nieciekawe kombo. Skreślam.

Ze zwariowanych opcji. Na s4 unison research nuovo za 6koła. Nie ma daca ale sub-a + lampy. Kurde. Macie zdanie czy tK egzotyka w ogóle ma sens? :) horn to dystrybuuje a znamy się.
@wielowitamin unison to Włochy a nie egzotyka. bardzo dużo chwali te hybrydy unisona myślę że to dobry krok. napewno ożywi barwę w tych kolumnach. to dobra droga. ja gustuje w używkach. bo w używki łatwo i często można zmieniać jak się popełni błąd. ;) nowy szkoda oddać sprzedać za połowę tego co się wyda. więc dłużej zostaniesz przy czymś co nie zbyt się podoba.
@arc_tic: no tak w miarę nowa używka dobra opcja przy czym trudno o używki z aktualnej oferty. Niemniej wyższa półka w cenie średniej kusi.
Trafiłem kiedyś retro duala za 300pln. Od razu zaniosłem na serwis sprawdzić i serwisant mi zaoferował 1200 ;) wartość pieniądza 15 lat temu