Wpis z mikrobloga

#aborcja #lewica #wybory #lgbt #polityka #neuropa
Trzecia droga przeciwko aborcji do 12 tygodnia.
I bardzo ***** dobrze.
Zostawić tak jak jest + kazirodcze.

Dawać dvpy i nie myśleć o zabezpieczeniu w 2023 roku? Jaja sobie robicie? Myślicie, że lekarze będą wam dzieci zabijać, bo dla was chwila przyjemności była ważniejsza i nie myślicie o konsekwencjach ? XD
Beka z lewicy, wstyd mi za ten kraj.. 8.5% głosów XD
  • 29
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: to się nazywa ponoszenie konsekwencji. już w szkole podstawowej uczy się dzieci żeby używać antykoncepcji. legalna aborcja to dalsze ustawianie świata pod idiotów, nieumiejących kupić gumki
  • Odpowiedz
@stonersowy-bogacz nie wymyślaj - nie TD przeciwko tylko jeśli już to PSL a poza tym oni nie są przeciwko tylko nie mają dyscypliny w tych sprawach a poza tym są za referendum (które byłoby na luzie wygrane bo aborcje do 12 tyg popiera zdecydowana część społeczeństwa - kwestia tylko tego czy referendum byłoby ważne (raczej nie bo tylko raz się zdarzyło że było - akcesyjne do UE)
  • Odpowiedz
@pawelczixd pewnie byłoby ważne, to akurat nie jest pytanie typu "czy chcesz, żeby Polska wyprzedała cały narodowy majątek?" Zdania będą podzielone. Temat bardzo ciężki. Myślę, że frekwencja byłaby ogromna. Ale ja, z brunatnym sercem, miałabym problem jak odpowiedzieć na pytanie o aborcję do 12 tygodnia. I tu jest pies pogrzebany z referenfum. Bo chociaż jak najbardziej jestem za tym, żeby wczesna aborcja była legalna, tak już 3 miesięczny płód nie bardzo mieści
  • Odpowiedz
@Casjopea: "... zdecydować, że nie chce się być matką wcześniej". Kobieto Ty powinnaś o tym wiedzieć przed odbytym stosunkiem płciowym XD Dać chłopu gumiaka, czy tam brać tabletki XD Odpowiedzialności trochę, ludzie..
  • Odpowiedz