Wpis z mikrobloga

Zawiedzony/a wynikiem Konfederacji?
Jako ich wyborca, uważam, że dobrze się stało, że Konfederacja dostała te 7+%.
I BARDZO #!$%@? DOBRZE.
Kubeł zimnej wody po tych sondażach i oczekiwaniu na 15-20%.
Cel nadrzędny, czyli #!$%@? PISu udało się chociaż osiągnąć, i to najważniejsze w tych wyborach.

Bardzo chętnie są atakowani z każdej strony, I TO TYM BARDZIEJ powinno im dać do myślenia i skłonić do refleksji.
Powinni odcinać się od przygłupich wypowiedzi i przestać się w końcu dawać rozgrywać dziennikarzom, wchodząc w dywagacje o jedzeniu psów czy innych kwestiach, które powinny być komentowane uniesieniem brwi albo pytaniem czy to tak na poważnie, a nie poważnym komentarzem. Ktoś wchodzi w takie dywagacje? #!$%@?ć z partii, powiedzieć, że zajmujemy się poważnymi sprawami.

Wywalić wszelkie pokemony od 5g, planety nibiru i innego dziadostwa.
Po walce ze szczepionkową paranoją, gdzie zrobili kawał dobrej roboty, teraz wszystko to zmarnowali. Mając odklejeńców na listach dają jedynie pożywkę wszelkiej maści ludziom, którzy chętnie pakują niechęć do szczepionek na covid do jednego worka z nibiru, 5g, i resztą.
Prześwietlić gruntownie social media każdego nowego kandydata na listy, wycinać takiego czyraka bez litości.

Osobą do debat w Konfie powinien być absolutnie Bosak, mocne top polskiej polityki w ogóle.
Jest w sile wieku i będzie tylko lepszy i to na niego powinni stawiać.
SM z pewnością jest łebski i radzi sobie w przygotowanych formach i analizach, ale może po prostu zawodzi, gdy do gry wchodzą większe emocje.

Pora się poważnie zastanowić nad tym co #!$%@?ą, wziąć się do roboty i przegrupować szyki.
Mam nadzieję, że te 4 lata będą wykorzystane na solidną pracę przez Konfederację.
Cieszy chociaż, że Korwin już w sejmie nie zasiądzie.

Albo się wezmą do roboty i faktycznie rozegrają w końcu kampanię jak należy (co nie jest łatwe przy tylu atakach z każdej strony), albo niestety znikną w odmętach historii.

#wybory #konfederacja
guardoilfuturo - Zawiedzony/a wynikiem Konfederacji?
Jako ich wyborca, uważam, że dob...

źródło: gandalf2131

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: Zacznijmy od tego, że konfa powinna na początek ustalić swój program i jakiś jeden punkt. A nie każdy gada co innego i moje ulubione każdego członka konfy "ja się z tym nie utożsamiam i mam inne zdanie co XYZ w mojej partii". Jak ludzie mają ich brać na poważnie...jak to jakiś twór z randomów i w dużej mierze z oszołomów od 5g
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: Dokładnie. Konfa jak chce się rozwijać i realnie rosnąć to musi się pozbyć osób kontrowersyjnych i debili. Panu Korwinowi z honorami trzeba podziękować, #!$%@?ć na zbity pysk Wilka i innych rusofilów, z niskich miejsc na listach wyrzucić płaskoziemców, ludzi od jedzenia psów, piszących o szkodliwości 5G i Wifi, czyli wszystkich się wyborcy będą wstydzić. #!$%@?ć cały ten badziew. Bosak sam tego nie udźwignie, potrzeba normalnych i charyzmatycznych polityków a nie
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: Mentzen powinien zejśc ze sceny. Nie nadaje się do żadnych wypowiedzi publicznych, a te jego spotkania przy piwie z gimbusami są żenujące. Najbardziej mnie cieszy, że Bosak pokazał, że jego nazwisko znaczy najwięcej w partii po tym jak zmasakrował Korwina posyłając żonę do okręgu z "krulem". Nie wiem na ile to możliwe, ale powinni przemyśleć podejście do religii. Laicyzacja społeczeństwa postępuję i niektóre z ich postulatów po prostu będą odpychać
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: przecież jak oni wywalą szurów, rusofilów, faszystów i antysemitów to tam zostanie może 30%. Niestety musisz się pogodzić że konfederacja to partia która z założenia ma zbierać wszystkich odklejeńców i "buntowników". Dodatkowo ich target czyli młodzi też coraz częściej ma nie co odmienny światopogląd (Polska jest jednym z najszybciej laicyzujacych się krajów na świecie). Zauważ również że na ich listach NIE BYŁO NIKOGO kto cieszy się ogólno społecznym zaufaniem -
  • Odpowiedz
@guardoilfuturo: Problem w tym, że jak się od tego odetną to nikt im nie zostanie xD Taki jest problem konfy - parę osób, którę mówi bardziej sensownie (Bosak) lub mniej (Memcen), a cała reszta jest wrzucana tylko dlatego, że musi być ileś tam ludzi
  • Odpowiedz