Wpis z mikrobloga

@Moted widziałem jak laska lvl 30, zaznaczyła po jednym kandydacie w każdym komitecie. I nie chodziło jej o oddanie nieważnego głosu bo się nad każdym kandydatem chwilę zastanawiała ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Moted: W moim lokalu siadam do stoika, przy którym dłuższy czas siedział już jakiś gość. Zaznaczam krzyżyk i zaczynam zginać kartkę, a gość się mnie pyta czy może zaznaczyć tylko jedną osobę z tej listy xDD
Gość około 60 lat
  • Odpowiedz
  • 1
@Moted lepiej oddać niewazny głos niż nie głosować wcale albo wybierać kandydata po tym czy jego baner mi się podoba. A ty jesteś dzban
  • Odpowiedz
@ZygmnuntIgthorn: nie widziałem na kogo chciał zagłosować bo siedział naprzeciwko, ale powiedziałem że tak, tylko jeden glos
Głowę schylił do tej karty i nawet nie podziękował za odpowiedź, więc pewnie już było #!$%@? xD
  • Odpowiedz
@organista_onanista: ty to stary w grze za to, stary pijany, bo nie masz #!$%@? pojęcia jak się w komisji pracuje #!$%@? takie dyrdymały xd weź się kiedyś zgłoś i sam zobacz zamiast bredzić
  • Odpowiedz
  • 0
@Moted ale chłopaki zamist na konfe bylo trzeba na lewice, byście legalnie swoje związki partnerskie zalegalizowali
  • Odpowiedz