Wpis z mikrobloga

Konfederacjo, czemu po raz pierwszy w swoim życiu nie oddałem głosu na Was:

-skandaliczna lista kandydatów w moim województwie, ludzie z *upy, w większości nie z mojego regionu a co już mówić miasta( 3 co do wielkości w województwie);
-rozmowa moja telefoniczna z kandydatem z górnej części który mówi do mnie: powiesimy baner oczywiście jedynki u Pana bo facet musi pozostać w sejmie, inaczej zostanie bezrobotny i co biedny pocznie (tak dosłownie mi powiedział) i mój (takiej woli wcale nie wyrażałem i chłop był z miasta "wrogiemu" mojemu jeżeli chodzi o region).
-zdrada ludzi Ruchu Narodowego wobec mojego środowiska, miało to miejsce bodajże w 2014 roku, w tym jeden sprzedał się PiSowi w trybie przyspieszonym, a pamiętam go jaką był piz** w życiu codzienny, a teraz wiceminister i tacy ludzie rządzili nami w ostatnich latach.

Nie będzie lepiej, ale ważniejsze że nie będzie gorzej o ile ta pseudo opozycja w rok się wzajemnie nie pozjada. PiS Po jedno zło i zapewne za 8 lat ponownie będę głosował anty partia rządząca bo żyjemy w sprzedanym straconym narodzie i nigdy nie będzie u nas normalnie.

#wybory