Wpis z mikrobloga

@Beeercik: Podłącz kierownicę i daj znać ile miodu wylało Ci się na podłogę. Poza tym fizyka, mówi to Panu coś, Panie Ferdku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj pograłem dłużej i mogę to już podsumować, na padzie gra się fajnie ale…

… to co odyebali na kierownicy to jest prdlne mistrzostwo świata, absolutny geniusz. Bez jakiejkolwiek przesady napiszę, że na kierce miód leje się beczkami.

Lubię Assetto Corsa Competizione ale ta gra potrafi czasem aż zmęczyć, nowa Forza Motorsport to jest to na co czekali mniej hardkorowi posiadacze kierownic, tu poszedł główny nacisk i to na serio widać. Dawno nie grało mi się w samochodówkę tak dobrze, w
  • Odpowiedz
@rbbxx: No fajnie niby, tylko jaki procent graczy ma kierownicę? To ma przede wszystkim działać na padzie i tam być mega grywalne, a pod tym względem jest gorsza od poprzednich części i GT. To nawet nie jest wina realizmu bo to dalej gierka dla każdego nawet bez wspomagań ale coś jest nie tak, bo mam wrażenie, że samochody jadą w kisielu.
No, a potem mamy problem z filmiku czyli grafikę.
  • Odpowiedz
@Syskiev: Pierwsze słyszę, żeby ktoś narzekał, że na padzie auta jadą jak w kisielu albo żeby się jeździło gorzej niż w poprzednich częściach. Widzę, że lubisz pofantazjować i przy okazji mocno pomarudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoja sprawa a ja nie mogę się doczekać ponownej rozgrywki na kierce, miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rbbxx: Nie, po prostu przewaliłem w poprzednie części setki godzin i ta jest krokiem wstecz pod każdym względem. Nawet tak proste rzeczy jak rozwój samochodu czy system ocen i kar jest zepsuty.
  • Odpowiedz
@Syskiev: Tylko setki godzin? To strasznie mało grałeś, w samochodówki na xklocach gram od x360, wcześniej od pierwszego Playstation a jeszcze wcześniej od Atari 65XE, C64 i Amigi.
Forza Motorsport w nowym wydaniu to gra wybitna.
  • Odpowiedz
@rbbxx: No to podobnie, od 65XE gram.

Forza Motorsport w nowym wydaniu to gra wybitna.

Pomijając:
-grafikę i audio, które mimo poprawek i nowych nagrań dalej brzmi jak
  • Odpowiedz