Wpis z mikrobloga

@Beeercik: Podłącz kierownicę i daj znać ile miodu wylało Ci się na podłogę. Poza tym fizyka, mówi to Panu coś, Panie Ferdku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj pograłem dłużej i mogę to już podsumować, na padzie gra się fajnie ale…

… to co odyebali na kierownicy to jest prdlne mistrzostwo świata, absolutny geniusz. Bez jakiejkolwiek przesady napiszę, że na kierce miód leje się beczkami.

Lubię Assetto Corsa
@rbbxx: No fajnie niby, tylko jaki procent graczy ma kierownicę? To ma przede wszystkim działać na padzie i tam być mega grywalne, a pod tym względem jest gorsza od poprzednich części i GT. To nawet nie jest wina realizmu bo to dalej gierka dla każdego nawet bez wspomagań ale coś jest nie tak, bo mam wrażenie, że samochody jadą w kisielu.
No, a potem mamy problem z filmiku czyli grafikę. To
@Syskiev: Pierwsze słyszę, żeby ktoś narzekał, że na padzie auta jadą jak w kisielu albo żeby się jeździło gorzej niż w poprzednich częściach. Widzę, że lubisz pofantazjować i przy okazji mocno pomarudzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twoja sprawa a ja nie mogę się doczekać ponownej rozgrywki na kierce, miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@rbbxx: Nie, po prostu przewaliłem w poprzednie części setki godzin i ta jest krokiem wstecz pod każdym względem. Nawet tak proste rzeczy jak rozwój samochodu czy system ocen i kar jest zepsuty.
@Syskiev: Tylko setki godzin? To strasznie mało grałeś, w samochodówki na xklocach gram od x360, wcześniej od pierwszego Playstation a jeszcze wcześniej od Atari 65XE, C64 i Amigi.
Forza Motorsport w nowym wydaniu to gra wybitna.
@rbbxx: No to podobnie, od 65XE gram.

Forza Motorsport w nowym wydaniu to gra wybitna.

Pomijając:
-grafikę i audio, które mimo poprawek i nowych nagrań dalej brzmi jak wiadro
-bugi
-recykling modeli samochodów ze starszych części, razem z ich błędami
-śmiesznie małą ilość torów, w tym brak tych najpopularniejszych
-zepsuty matchmaking, system ocen bezpieczeństwa i kar
Za rok pewnie będzie lepiej ale obecnie jest to najgorszy Motorsport i pierwszy raz od