Wpis z mikrobloga

Jeszcze nie ma wyników, ale już opiszę przyczyny klęski Konfederacji.

Konfederacja uwierzyła w to, że ktoś z centrum na nią zagłosuje. Zaczeli wycofywać się z całego swojego programu. Stali się partią family friendly. Mentzen zamiast powiedzieć: TAK, piątka Mentzena to nasz program. To zaczął się z tego wycofywać, ale ja jako były, długoletni kuc mówię. TAK. piątka Mentzena to dokładnie to czego chcą wyborcy Konfederacji i czego od niej oczekują. Czy sympatycy Konfederacji chcą Unii, Aborcji, Żydów... czegoś tam jeszcze? Przecież każdy wie, że nie. Sympatycy Konfederacji nie chcą Zusu, Vatu, Pitu, TVP i TVN też - zamiast mówić: hehe to żart. Trzeba było powiedzieć z powagą jak to robił Korwin: Tak, usuniemy Tvn i Tvp. A jeśli dziennikarz dopowie, że tak nie wolno, to Memcen powinien dodać, że myślą jeszcze o zamknięciu w domach niepełnosprawnych bo Ci nie powinni pokazywać się publicznie. TAK, tego chcą wyborcy Konfederacji. Niektorzy mają serio takie poglądy, niektórzy chcą igrzysk, niektórzy chcą by coś sie działo i było zabawnie, jak ja w przeszłości. Doktor naczytał się jakichś książek o marketingu i uciął sobie żelazny elektorat, licząc na "centrum". Centrum pójdzie sobie do Hołowni, a ten zostanie z resztką szurii, która MOŻE ledwo starczy na przekroczenie progu.

#4konserwy #bekazkonfederacji #wybory #polityka #konfederacja
Neobychno - Jeszcze nie ma wyników, ale już opiszę przyczyny klęski Konfederacji. 

K...

źródło: 396448

Pobierz
  • 7
Konfederacja uwierzyła w to, że ktoś z centrum na nią zagłosuje. Zaczeli wycofywać się z całego swojego programu. Stali się partią family friendly. Mentzen zamiast powiedzieć: TAK, piątka Mentzena to nasz program. To zaczął się z tego wycofywać,


@Neobychno: Chyba cię suty pieką, sam śledziłem z ciekawości narracje Mentzena w mediach wszelakich i zauważyłem korelacje, że gdy przestawał mówić o gejach, żydach i katolicyzmie a zaczął mówić o niskich podatkach, wolności
@Neobychno: Gdyby głosili postulaty gospodarcze jak obecnie i jednocześnie odeszliby od kościoła i wszelakich bzdur typu "nie można dokonywać aborcji na dziecku poczętym z gwałtu" to mieliby dużo lepszy wynik. Państwo się laicyzuje, a oni dalej idą w tym kierunku.
niochland, czy ty w przeszłości byłeś kucem, korwinistą, upr-owcem, KOLibrem, czy jak zwał?


@spiegelglas: jak każdy - czyli tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) I nie wstydzę się tego. Wstydem jest nie przyznać się do błędu i iść w zaparte wmawiając sobie samemu, że 2+2 to 5 a nie 4

W gimnazjum i liceum waliłem konia do wolnościowych idei ekonomicznych Korwina, szczególnie gdy poznałem postać Friedmanna i dowiedziałem
To dowód na to, że na Konfederacje z chęcią zagłosowałyby osoby popierające idee wolnościowe i wolnorynkowe, ale nikt nie ma zamiaru głosować na antywolnościowców, którzy chcieliby wsadzać do pierdla za aborcje, partię z liderem który się najebuje na każdej imprezie, albo partia nie odcina się od słów dziadka w muszce, że pedofilia to nic złego xD


@niochland: Generalnie to konfa jest świnką morską - ani świnka, ani morska, ot - taki