Wpis z mikrobloga

Gamingowe Mirasy i Mirabelki!
Ja wiem, że to co napisze to profanacja według niektórych ale niezbyt mnie to interesuje ( ͡ ͜ʖ ͡)
Mam budżet z firmy do 6K PLN [brutto] na laptopa. Chcialbym wymienic swojego poczciwego MSI GE70 na coś ciekawego, na czym też będzie można pograć w gierki oprócz Tibii ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
Znalazłem coś takiego z polecenia znajomego: ASUS TUF Gaming F17
Może ktoś coś poleci ciekawego? Dziękuje.
#gaming #laptopy #pcmasterrace #konsole #gry #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 10
  • Odpowiedz
  • 2
@ppompka @MePix ale mu dajecie rady xD chłop chce nowego LAPTOPA, bo takie dostał wytyczne z firmy, a nie PC albo "nówkę" od kogoś (no chyba że mu wystawisz fv to ok)
  • Odpowiedz
@Retsew: Potrafisz czytać ze zrozumieniem?

NOWY - czyli prosto ze sklepu, pracuję w elektronicznym i mogę mu taki laptop ogarnąć

#!$%@?, niektórzy nawet czytać nie potrafią ()
  • Odpowiedz
  • 2
@MePix potrafię czytać, ale jak widzę że osoba prywatna pisze że może coś opchnac i do tego dodaje "nowy" to z założenia wychodzę, że znaczy to, że chce sprzedać sprzęt używany tydzien. Dodatkowo 4050 za ponad 5k to nie zbyt dobra opcja (no chyba że w laptopie z segmentu biznesowego, który ma win 11 pro I jakieś inne bajery)
  • Odpowiedz
@Retsew: Normalny laptop, ze sklepu na fakturę, nowy czyli nowy.
Nie pamiętam co tam siedzi ale 512GB SSD i 4050 to na 100% był, za jakoś 5200 więc jak ma opcję dopłacić to warto wziąć takiego a nie za 4.5k 3050
  • Odpowiedz